REKLAMA

Aktualności, Wasze sprawy

Liczę na uczciwość

Opublikowano 20 listopada 2020, autor: Michalina Kozarowicz

Teresa Kacprzak pilnuje porządku w Żarach jako strażniczka miejska. Pomogła wielu osobom, teraz sama liczy na uczciwość.

Teresa Kacprzak, znana mieszkańcom Żar ze swojej wieloletniej pracy w Straży Miejskiej, miała bardzo nieprzyjemną przygodę.

– W poniedziałek, 16 listopada, spieszyłam się na pogrzeb znajomej. Była godzina 11.47, a pogrzeb był na 12.00. Wybierałam 500 zł z bankomatu przy ulicy Chrobrego. Niestety, przez zdenerwowanie i pośpiech, wzięłam kartę, a nie wzięłam gotówki – opowiada pani Teresa.

Po pogrzebie strażniczka zorientowała się, że nie ma tych 500 zł, które wybrała z bankomatu.

– W sobotę pochowałam teściową, miałam do uregulowania płatność za kwiaty. Po pogrzebie znajomej poszłam do zakładu pogrzebowego i okazało się, że nie mam tych 500 zł. Przeszukałam całą torebkę. Od razu stamtąd pojechałam do banku PKO, w którym mam konto i do którego należy bankomat na Chrobrego. Niestety, nie było jeszcze wiadomo, czy bankomat wciągnął pieniądze i wrócą do mnie, czy ktoś je zabrał. Księgowanie było widoczne dopiero następnego dnia. Niestety, okazało się, że pieniądze nie wróciły na moje konto. Złożyłam reklamację, ale bank jej nie uznał, bo pieniądze zostały prawidłowo pobrane. Bank poinformował mnie, że nominały, które zostały wypłacone, to dwa razy po 200 zł i raz 100 zł. Bardzo proszę i apeluje o uczciwość do osoby, która korzystała po mnie z bankomatu, o zwrot tych pieniędzy. Zgłosiłam sprawę na policję – mówi T. Kacprzak.

Z panią Teresą w sprawie zwrotu pieniędzy można się kontaktować pod numerem telefonu 604 147 085.

Napisz komentarz »