REKLAMA

Aktualności, Samorząd

Burmistrz boi się referendum?

Opublikowano 30 października 2020, autor: Piotr Piotrowski

Ze szpitalnego łóżka burmistrz Żagania zachęca mieszkańców, aby nie uczestniczyli w referendum w sprawie odwołania jego i radnych. Polecił rozwiesić na mieście plakaty „Nie idę na referendum”.

Burmistrz Andrzej Katarzyniec pożalił się mieszkańcom na Facebooku, że musiał zabezpieczyć 60 tys. zł na organizację referendum.

– Tak mi szkoda tych pieniędzy tym bardziej, że trzeba je było przesunąć z innych zadań. Ważnych zadań. Z bieżących remontów dróg 10 tysięcy, z wynagrodzeń w placówkach oświatowych ponad 30 tysięcy a niespełna 20 tys. z dotacji dla Żagańskiego Pałacu Kultury – wyliczył. – Szokować Was może informacja o 30 tysiącach przesuniętych z oświaty, z wynagrodzeń. Czy to oznacza, że nie będzie na wypłaty dla nauczycieli? Zrobimy tak by było. Ale już kwestia wszystkich napraw dróg czy uboższej oferty Pałacu np. dla dzieci… to nie wiem czy te ubytki uda nam się uzupełnić.

Żeby przeczytać więcej, kup gazetę „Regionalną” lub zdobądź dostęp do wszystkich treści płatnych na 7 dni.
Liczba słów ukrytego tekstu: 551

Kup gazetę w kiosku

ten artykuł znajduje
się w numerze
Cena gazety: 3,00 zł brutto
LUB Wyślij sms

Wyślij sms o treści: AP.GRR
na numer: 79068
Cena sms: 11,07 zł brutto
LUB Wykonaj szybki przelew

Szybkie przelewy i płatności
kartą poprzez dotpay.pl
Kwota przelewu: 5 zł brutto


Aby odblokować treść wpisz otrzymany kod:


UWAGA! Otrzymany kod jest ważny przez 7 dni i odblokowuje wszystkie płatne treści.

Wykupując dostęp do treści płatnych zgadasz się na przetwarzanie danych w celu wygenerowania kodu. Administratorem danych jest właściciel portalu regionalna.pl - „REGIONALNA SPÓŁKA CYWILNA” Spółka Cywilna Monika Rabe-Prokopczyk, Anna Rabe z siedzibą przy ul. Broni Pancernej 6, 68-200 Żary.
Operatorem płatności SMS jest CTM Mobiltek, właściciel serwisu Smartpay.pl. Usługa dostępna w sieciach T-mobile, Orange, Plus GSM, Play, Heyah, Sami Swoi. Regulamin usług SMS dostępny na stronie smartpay.pl. Reklamacje można składać pod https://smartpay.pl/complaint.
komentarz »
  1. Olek 8 listopada 2020 12:48 - Odpowiedź

    Żenujące wszystko co dzieje się w Żaganiu
    Pani Skarbnik koleżanka Katara rządzi,!
    Katar w mieście trzeba aspirynę ….

Napisz komentarz »