REKLAMA

Samorząd

Anioły i demony

Opublikowano 23 października 2020, autor: Piotr Piotrowski

Dostało się żagańskiej radnej Małgorzacie Klorek od dyrektorki szkoły i szefa komitetu referendalnego. Poszło o kłamstwa, jakie ich zdaniem wypowiedziała radna na sesji.

Radna Małgorzata Klorek, wiceprzewodnicząca komisji oświaty, zamiast odczytać na sesji Rady Miasta protokół z prac komisji, zabawiła się w krytyka i dokonała oceny pracy dyrektorki SP nr 1, Małgorzaty Kalinowskiej. Zarzuciła jej m.in. elementarne braki wiedzy w zarządzaniu budżetem szkoły i manipulację środowiskiem szkolnym.

Poszło o braki w finansach Jedynki i wnioski dyrektorki do Urzędu Miasta m.in. o zakup środków czystości czy kserokopiarki. Po krytycznej ocenie polityki finansowej szkoły przez naczelnika wydziału oświaty, Mariusza Krugłego na komisji, radni zlecili w SP nr 1 audyt zewnętrzny.

Żeby przeczytać więcej, kup gazetę „Regionalną” lub zdobądź dostęp do wszystkich treści płatnych na 7 dni.
Liczba słów ukrytego tekstu: 418

Kup gazetę w kiosku

ten artykuł znajduje
się w numerze
Cena gazety: 3,00 zł brutto
LUB Wyślij sms

Wyślij sms o treści: AP.GRR
na numer: 79068
Cena sms: 11,07 zł brutto
LUB Wykonaj szybki przelew

Szybkie przelewy i płatności
kartą poprzez dotpay.pl
Kwota przelewu: 5 zł brutto


Aby odblokować treść wpisz otrzymany kod:


UWAGA! Otrzymany kod jest ważny przez 7 dni i odblokowuje wszystkie płatne treści.

Wykupując dostęp do treści płatnych zgadasz się na przetwarzanie danych w celu wygenerowania kodu. Administratorem danych jest właściciel portalu regionalna.pl - „REGIONALNA SPÓŁKA CYWILNA” Spółka Cywilna Monika Rabe-Prokopczyk, Anna Rabe z siedzibą przy ul. Broni Pancernej 6, 68-200 Żary.
Operatorem płatności SMS jest CTM Mobiltek, właściciel serwisu Smartpay.pl. Usługa dostępna w sieciach T-mobile, Orange, Plus GSM, Play, Heyah, Sami Swoi. Regulamin usług SMS dostępny na stronie smartpay.pl. Reklamacje można składać pod https://smartpay.pl/complaint.
Napisz komentarz »