REKLAMA

Samorząd

Zbojkotowali sesję?

Opublikowano 23 października 2020, autor: Piotr Piotrowski

Sesja gminy wiejskiej Żagań nie doszła do skutku, bo nie przyszło na nią aż 10 radnych. Część była chora, reszta tłumaczyła się sprawami służbowymi. – To bojkot. Szkoda, że niektórzy nadal kierują się polityką zamiast dobrem mieszkańców – denerwowali się radni z koalicji wójta.

Piątkowa sesja (16.10.) została zwołana w trybie nadzwyczajnym po to, aby uchwalić plany zagospodarowania przestrzennego dla całej Starej Koperni i części Jelenina.

– Uchwały dotyczyły zapisów, o które prosili mieszkańcy gminy. Chodzi o to, aby zablokować uciążliwe dla nich inwestycje. W Starej Koperni – budowę fermy indyków, w Jeleninie – kolejnego, trzeciego już masztu telefonii komórkowej – wyjaśnił wójt Leszek Ochrymczuk.

Żeby przeczytać więcej, kup gazetę „Regionalną” lub zdobądź dostęp do wszystkich treści płatnych na 7 dni.
Liczba słów ukrytego tekstu: 390

Kup gazetę w kiosku

ten artykuł znajduje
się w numerze
Cena gazety: 3,00 zł brutto
LUB Wyślij sms

Wyślij sms o treści: AP.GRR
na numer: 79068
Cena sms: 11,07 zł brutto
LUB Wykonaj szybki przelew

Szybkie przelewy i płatności
kartą poprzez dotpay.pl
Kwota przelewu: 5 zł brutto


Aby odblokować treść wpisz otrzymany kod:


UWAGA! Otrzymany kod jest ważny przez 7 dni i odblokowuje wszystkie płatne treści.

Wykupując dostęp do treści płatnych zgadasz się na przetwarzanie danych w celu wygenerowania kodu. Administratorem danych jest właściciel portalu regionalna.pl - „REGIONALNA SPÓŁKA CYWILNA” Spółka Cywilna Monika Rabe-Prokopczyk, Anna Rabe z siedzibą przy ul. Broni Pancernej 6, 68-200 Żary.
Operatorem płatności SMS jest CTM Mobiltek, właściciel serwisu Smartpay.pl. Usługa dostępna w sieciach T-mobile, Orange, Plus GSM, Play, Heyah, Sami Swoi. Regulamin usług SMS dostępny na stronie smartpay.pl. Reklamacje można składać pod https://smartpay.pl/complaint.
Napisz komentarz »