REKLAMA

Aktualności, Samorząd

Wiele rzeczy można zrobić lepiej

Opublikowano 23 października 2020, autor: Norbert Królik

– To nasz wkład w miasto. Nie działaliśmy z prywatnych pobudek, jak to sugerowała pani burmistrz. Praca i czas, które włożyliśmy w rozmowy z mieszkańcami, na pewno nie pójdą na marne – mówią inicjatorzy referendum w sprawie odwołania burmistrz Żar, którzy zakończyli akcję zbierania podpisów. Pod inicjatywą referendum podpisało się 965 mieszkańców miasta. Żeby doszło do referendum, potrzeba było blisko 2 tys. 800 podpisów.

Zakończyła się akcja zbierania podpisów pod inicjatywą referendum w sprawie odwołania Danuty Madej, burmistrz Żar. Nie udało się zebrać wystarczającej ilości, ale inicjatorzy referendum nie żałują ani chwili, które poświecili tej inicjatywie.

– Bezcenna rzecz, że mogliśmy się wypowiedzieć, że sprawy, które w Żarach idą w złym kierunku, mogły ujrzeć światło dzienne – mówią inicjatorzy referendum, którzy przez dwa miesiące próbowali zebrać blisko 3 tys. podpisów mieszkańców pod inicjatywą.

Żeby przeczytać więcej, kup gazetę „Regionalną” lub zdobądź dostęp do wszystkich treści płatnych na 7 dni.
Liczba słów ukrytego tekstu: 605

Kup gazetę w kiosku

ten artykuł znajduje
się w numerze
Cena gazety: 3,00 zł brutto
LUB Wyślij sms

Wyślij sms o treści: AP.GRR
na numer: 79068
Cena sms: 11,07 zł brutto
LUB Wykonaj szybki przelew

Szybkie przelewy i płatności
kartą poprzez dotpay.pl
Kwota przelewu: 5 zł brutto


Aby odblokować treść wpisz otrzymany kod:


UWAGA! Otrzymany kod jest ważny przez 7 dni i odblokowuje wszystkie płatne treści.

Wykupując dostęp do treści płatnych zgadasz się na przetwarzanie danych w celu wygenerowania kodu. Administratorem danych jest właściciel portalu regionalna.pl - „REGIONALNA SPÓŁKA CYWILNA” Spółka Cywilna Monika Rabe-Prokopczyk, Anna Rabe z siedzibą przy ul. Broni Pancernej 6, 68-200 Żary.
Operatorem płatności SMS jest CTM Mobiltek, właściciel serwisu Smartpay.pl. Usługa dostępna w sieciach T-mobile, Orange, Plus GSM, Play, Heyah, Sami Swoi. Regulamin usług SMS dostępny na stronie smartpay.pl. Reklamacje można składać pod https://smartpay.pl/complaint.
Napisz komentarz »