REKLAMA

Ludzie, wydarzenia

Chciała sią zabić z miłości

Opublikowano 09 października 2020, autor: bj

Kilkudziesięciu policjantów i strażaków z kamerami termowizyjnymi i z psem tropiącym poszukiwało w niedzielny (4.10.) wieczór 26-letniej kobiety z Brodów. Wcześniej napisała do brata, że zabije się w lesie.

Dziewczyna, 26-letnia mieszkanka Brodów, do brata wysłała SMS, że przeżyła zawód miłosny i zamierza skończyć ze sobą w lesie. Ten zaalarmował służby.

– Zgłoszenie wpłynęło do dyżurnego lubskiego komisariatu po południu – informuje Aneta Berestecka, rzeczniczka KPP w Żarach.

Rozpoczęły się poszukiwania. Policjantów wspomagali strażacy. Zapadał zmrok, dlatego w akcję został włączony przewodnik z psem tropiącym. Strażacy wzięli też kamerę termowizyjną. Ekipa poszukiwawcza przetrząsnęła las. Chwilę przed godziną 20 policjanci ze strażakami udali się do mieszkania brata zaginionej. Nikt nie reagował na pukanie, drzwi były zamknięte, ale przez okno widać było poblask świecy. Strażacy wyważyli drzwi.

W środku znaleźli kobietę. Była przytomna, ale najwyraźniej pod wpływem jakichś środków, bo nie można było z nią nawiązać kontaktu. Na miejsce została wezwana karetka.

Napisz komentarz »