REKLAMA

Kultura, Oświata

Dzień szpilki u dyrki

Opublikowano 02 października 2020, autor: Michalina Kozarowicz

Długie nogi i wysokie szpilki – zestaw niemal idealny. Pytanie tylko brzmi, czy każdemu wypada.

Czerwone, w szpic i z okrągłym czubkiem, szersze, węższe, niższe i wyższe. Wysokie obcasy to symbol kobiecości. Ile kobiet, tyle szpilek i każda ma swoją ulubioną parę. Niektóre kobiety jednak nieco przesadzają i zapominają, że szpiki choć piękne… to tylko buty.

Świat się wali, załóż szpilki

W piątek (25.09) internet obiegła akcja, która polegała na pokazywaniu swoich szpilek. Internautki wrzucały zdjęcia swoich stóp, odzianych w ulubioną parę szpilek. W akcję zaangażowała się również Agnieszka Ropska, dyrektorka Szkoły Podstawowej nr 1 w Żarach, która nie raz, nie dwa zasłynęła odważnymi kreacjami. Dyrektorka wrzuciła na swojego Facebooka nie jedno zdjęcie, ale kilka, jakby ktoś miał wątpliwości, jak bardzo lubi swoje buty i stylizacje, które podkreślają jej zgrabną figurę.

Pochorowała się

Niestety, jesienna aura i lekkie buty nie sprzyjają zdrowiu. Dyrektorka się rozchorowała i poszła na zwolnienie. Tymczasem jej szkołę ogarnęła panika. Dwie nauczycielki trafiły na kwarantannę po tym, jak na COVID zmarł ich krewny. W Żarach wylała się fala zachorowań na koronawirusa, a słupki zachorowań były już niemal tak wysokie jak szpilki dyrektor Ropskiej.

Napisz komentarz »