REKLAMA

Kultura, Oświata

Maciej znowu najprzystojniejszy

Opublikowano 02 października 2020, autor: jb

Maciej Szlufik (24 l.) został wybrany Misterem Dolnego Śląska. To już jego drugi tytuł.

Maciej ze Szprotawy wywalczył już tytuł Mistera Wielkopolski. W tym roku Spróbował swoich sił we Wrocławiu (18.09). Do finału wybrano 16 mężczyzn.

Maciej zdobył najważniejszy tytuł oraz dodatkowo tytuły Mistera Foto i Mistera Internautów.

„Regionalna”: Co się zmieniło w twoim życiu po konkursie z ubiegłego roku? Skończyłeś studia, zacząłeś pracę, a może znalazłeś dziewczynę?

Maciej Szlufik: Mogę powiedzieć, że wszystko się zmieniło. W tym roku ukończyłem studia magisterskie, dziennikarstwo i komunikację społeczną na Uniwersytecie Zielonogórskim. Jeżeli chodzi o pracę, to póki co wykorzystuję swój czas w modelingu. Po poprzednim konkursie odezwało się do mnie kilka agencji dla modeli. Moja praca wiąże się głównie z sesjami zdjęciowymi. Od rożnego rodzaju sesji e-commerce dla firm typu Eobuwie, Modivo, Answear po kampanie reklamowe np. dla Wittchen. Dwa miesiące temu minął mi właśnie rok z moją sympatią, Darią.

Co było do wygrania za tytuł Mistera Dolnego Śląska?

Oprócz głównego tytułu zostałem również Misterem Foto oraz Misterem Internautów. Łącznie otrzymałem vouchery na kilka tysięcy złotych, np. youcher do klubu Cherry o wartości 1 tys. zł czy 1 tys. zł do wykorzystania w sklepie odzieżowym. Dodatkowo, kosmetyki z topowych firm. Ale szczerze powiem, że cieszyłbym się nawet z samej szarfy.

Co teraz? Praca w modelingu, kolejne konkursy?

Po to właśnie był konkurs na Dolnym Śląsku, aby zajść wyżej. W tamtym roku zostałem Misterem Wielkopolski, w tym roku Misterem Dolnego Śląska, więc nie wiem, co musiałoby się wydarzyć, abym nie spróbował wystartować w Misterze Polski. Czekam na start w tym konkursie. Kto wie, może otworzy mi jakieś nowe furtki w życiu.

Maciej Szlufik pochodzi ze Szprotawy. Jest absolwentem Gimnazjum nr 1 oraz LO im. B. Chrobrego, w którym uczy się teraz jego 15-letnia siostra Aleksandra.
Mama Anna zajmuje się domem, a tata Tomasz pracuje w Niemczech.
Napisz komentarz »