REKLAMA

Samorząd

Tuplice są dla niej za małe

Opublikowano 18 września 2020, autor: mk

Piękna, mądra i utalentowana jest wójt Tuplic – Katarzyna Kromp. Ostatnio na Facebooku można było zobaczyć nie tylko zdjęcia zdecydowanie szczuplejszej pani wójt, ale także wysłuchać nagrania emocjonalnego wykonania piosenki Ewy Bem.

Wójtowanie w gminie Tuplice to wcale nie taki lekki kawałek chleba. Podobnie jak życie na estradzie. Katarzyna Kromp odnajduje się i w jednym, i w drugim świecie.

Zdradliwe wibrato

Na Facebooku regularnie Kasia Kromp zamieszcza filmiki, na których dzieli ze światem swoim talentem. Ostatnio na tapecie była Ewa Bem, a jako że artystka to wybitna, to o to, jak pani wójt radzi sobie z jej repertuarem, postanowiliśmy zapytać specjalistę.

– Tembr może nie jest jakoś specjalnie oryginalny, ale na pewno nie drażniący. Wokalistka powinna uważać na wibrato, bo bywa zdradliwe i momentami może męczyć słuchacza – ocenił Tomasz Bartos, juror Ogólnopolskiego Konkursu Piosenki Aktorskiej „Reflektor” w Koszalinie, podczas którego występowały takie tuzy jak Katarzyna Groniec, Janusz Radek, Zbigniew Zamachowski czy Sonia Bohosiewicz. –  Co prawda pogłos pomieszczenia utrudnia ocenę. Jest stosunkowo czysto, dobrze na końcówkach, co może świadczyć o dobrym gospodarowaniu oddechem, dość emocjonalnie. Finalnie to całkiem niezłe wykonanie – ocenia T. Bartos.

Tuplice mogą być jednak spokojne, wójt nie zostawi ich dla kariery.

– Kocham śpiewać, ale to tylko hobby – tłumaczy Katarzyna Kromp, wójt gminy Tuplice – W pewnym momencie życia, trzeba było podjąć decyzję o tym co chce się robić. I ja uwielbiam pracę w naszej gminie. Nie uważam, żebym miała talent. Jestem tego świadoma, że czego nie zaśpiewam to dogram, ale śpiew jest czymś co pozwala się oderwać. Nawet gdybym miała obrzydliwe dużo pieniędzy, to skończyłoby się na zrobieniu sobie w piwnicy studia i śpiewaniu tylko dla przyjemności- przekonuje K. Kromp

Kobieta wielu talentów

Śpiew to nie jedyny talent Kasi Kromp. Świetnie radzi sobie też jako modelka. W środę, 16.09., o godzinie 14:29, na Facebooku pani wójt pojawiło się seksowne zdjęcie, zrobione w urzędowym gabinecie. Wójt zmysłowo wplata ręce we włosy i filuternie wystawia nóżkę. Wiadomo. Kto by się tam, tuż przed fajrantem, spinał stawianiem pieczątek, skoro Urząd Gminy Tuplice zamyka się o godzinie 15.00, a ostatnie minuty pracy można spędzić dużo ciekawiej. Wójt inkasuje prawie 9 tys. zł co miesiąc, więc spokojnie może sobie pozwolić na nieco luzu, na swoim stanowisku. Zdjęcie było też okazją do zaprezentowania nowej figury. Wójt pokazywała jakiś czas temu swoje zdjęcia z treningu. Widać wylewanie siódmych potów podczas biegu przyniosło pożądane rezultaty.

– Zdjęcie nie pojawiło się bez przyczyny – mówi K. Kromp. – Jestem zmęczona tym, że ludzie oceniają tak bardzo bezrefleksyjnie, po pozorach. Patrzą na stereotypy, a nie wnętrze – wyjaśnia. I zarzeka się: – I wcale nie schudłam, to wszystko kwestia zdjęcia. Jakiś czas temu faktycznie schudłam kilka kilo, ale teraz jem za trzech.

komentarz »
  1. Czytacz 31 października 2020 20:53 - Odpowiedź

    Czyta, patrzy i nie wierzy. Ta dziewucha nadal nie dorosła do stanowiska, przecież to kpina z urzędu. No gwieezde mamy jak nic!

Napisz komentarz »