REKLAMA

Aktualności, Ludzie, wydarzenia

Śmierć na szczycie

Opublikowano 18 września 2020, autor: bj

Paulina Dziwir († 22 l.) pojechała na kilkudniowy wypad w Tatry. I z tej podróży nie wróciła. Spadła ze ściany na Rysach. Upadek był śmiertelny.

– Mówiłam do niej: „Nie jedź, proszę”. Była w Tatrach ze dwa miesiące temu, ze znajomym. Wtedy nie weszli na Rysy. Kolega, z którym była, mówił: „Nie damy rady”. Ale jak to ona, ciągnęło ją w góry. I pojechała teraz. W poniedziałek, 7.09. A w piątek jeszcze razem byliśmy na chrzcinach – mówi pani Ewelina, siostra Pauliny z Trzebowa (gm. Żagań), która spadła ze ściany na Rysach. Upadek był śmiertelny.

Żeby przeczytać więcej, kup gazetę „Regionalną” lub zdobądź dostęp do wszystkich treści płatnych na 7 dni.
Liczba słów ukrytego tekstu: 677

Kup gazetę w kiosku

ten artykuł znajduje
się w numerze
Cena gazety: 3,00 zł brutto
LUB Wyślij sms

Wyślij sms o treści: AP.GRR
na numer: 79068
Cena sms: 11,07 zł brutto
LUB Wykonaj szybki przelew

Szybkie przelewy i płatności
kartą poprzez dotpay.pl
Kwota przelewu: 5 zł brutto


Aby odblokować treść wpisz otrzymany kod:


UWAGA! Otrzymany kod jest ważny przez 7 dni i odblokowuje wszystkie płatne treści.

Wykupując dostęp do treści płatnych zgadasz się na przetwarzanie danych w celu wygenerowania kodu. Administratorem danych jest właściciel portalu regionalna.pl - „REGIONALNA SPÓŁKA CYWILNA” Spółka Cywilna Monika Rabe-Prokopczyk, Anna Rabe z siedzibą przy ul. Broni Pancernej 6, 68-200 Żary.
Operatorem płatności SMS jest CTM Mobiltek, właściciel serwisu Smartpay.pl. Usługa dostępna w sieciach T-mobile, Orange, Plus GSM, Play, Heyah, Sami Swoi. Regulamin usług SMS dostępny na stronie smartpay.pl. Reklamacje można składać pod https://smartpay.pl/complaint.
Napisz komentarz »