REKLAMA

Aktualności, Samorząd

Sami swoi w Szprotawie

Opublikowano 28 sierpnia 2020, autor: Piotr Piotrowski

Od rewolucji kadrowej zaczął pracę w szprotawskim Ratuszu burmistrz Mirosław Gąsik, po tym, jak sąd zniósł mu zakaz pełnienia tej funkcji w związku z oskarżeniem o korupcję.

Już w pierwszy dzień urzędowania (w czwartek, 20 sierpnia) Mirosław Gąsik zwolnił Annę Arsenijević, którą na stanowisko wiceburmistrza powołała była już p. o. burmistrza, Ewa Gancarz.

– To nie była moja osoba. Nie znam jej, trudno mieć w tej sytuacji do niej zaufanie – tłumaczy burmistrz Gąsik. – Zaproponowałem pani Arsenijević honorowe rozwiązanie – aby sama zrezygnowała ze stanowiska. Nie zgodziła się, więc rozwiązałem stosunek pracy z dwutygodniowym wypowiedzeniem. Równocześnie poleciłem, aby wykorzystała zaległy urlop, zwalniając ją z konieczności świadczenia pracy.

Żeby przeczytać więcej, kup gazetę „Regionalną” lub zdobądź dostęp do wszystkich treści płatnych na 7 dni.
Liczba słów ukrytego tekstu: 576

Kup gazetę w kiosku

ten artykuł znajduje
się w numerze
Cena gazety: 3,00 zł brutto
LUB Wyślij sms

Wyślij sms o treści: AP.GRR
na numer: 79068
Cena sms: 11,07 zł brutto
LUB Wykonaj szybki przelew

Szybkie przelewy i płatności
kartą poprzez dotpay.pl
Kwota przelewu: 5 zł brutto


Aby odblokować treść wpisz otrzymany kod:


UWAGA! Otrzymany kod jest ważny przez 7 dni i odblokowuje wszystkie płatne treści.

Wykupując dostęp do treści płatnych zgadasz się na przetwarzanie danych w celu wygenerowania kodu. Administratorem danych jest właściciel portalu regionalna.pl - „REGIONALNA SPÓŁKA CYWILNA” Spółka Cywilna Monika Rabe-Prokopczyk, Anna Rabe z siedzibą przy ul. Broni Pancernej 6, 68-200 Żary.
Operatorem płatności SMS jest CTM Mobiltek, właściciel serwisu Smartpay.pl. Usługa dostępna w sieciach T-mobile, Orange, Plus GSM, Play, Heyah, Sami Swoi. Regulamin usług SMS dostępny na stronie smartpay.pl. Reklamacje można składać pod https://smartpay.pl/complaint.
Napisz komentarz »