REKLAMA

Ludzie, wydarzenia

Maciuszonek wraca do Swiss Krono?

Opublikowano 21 sierpnia 2020, autor: Norbert Królik

Zainteresowanie pracowników Swiss Krono wzbudziły w ostatnim czasie wizyty Wacława Maciuszonka, byłego wiceprezesa Kronopolu w firmie i spotkania z najwyższymi władzami spółki. Pojawiły się nawet informacje, że Maciuszonek wraca do firmy.

Poruszenie w Swiss Krono wywołały w ostatnim czasie wizyty dawnego prezesa w firmie. Pracownicy zaczęli się nawet zastanawiać, czy nie są one związane z powrotem do pracy w Swiss Krono.

W. Maciuszonek potwierdza, że spotkał się z prezesem Karnickim, ale nie w sprawie pracy.

– Mówią, że dwa razy do tej samej rzeki się nie wchodzi. Nie oczekuję propozycji pracy od firmy, zresztą mam już skończone 62 lata, a byłem załatwiać inne biznesowe sprawy – wyjaśnia W. Maciuszonek, który obecnie jest radnym sejmiku wojewódzkiego.

Samochodem żony

Były wiceprezes Kronopolu nie wyklucza, że będzie się pojawiał w firmie od czasu do czasu, ale żartuje, że będzie brał samochód żony, żeby nie rzucał się tak w oczy, jak jego jeep.

W. Maciuszonek po odejściu z  Kronopolu w 2008 roku zajął się gospodarstwem rolnym i polityką w wydaniu samorządowym. Był burmistrzem Żar w latach 2010-2014, a obecnie jest radnym sejmiku wojewódzkiego i wiceprzewodniczącym w komisji klimatu.

Napisz komentarz »