REKLAMA

Aktualności, Wasze sprawy

Nowe centrum handlowe w Żarach

Opublikowano 21 sierpnia 2020, autor: bj

Sklepy w nowym centrum handlowym przy ul. Katowickiej 26 w Żarach ruszają po kolei. Wczoraj dwa – mięsny i z elektroniką. Dziś kolejny – pierwszy w mieście pod szyldem Dealz.

Już dziś (w piątek, 21.08.) pierwsi klienci zrobią zakupy w sklepie Dealz, który mieści się w centrum handlowym przy ul. Katowickiej 26 w Żarach. Od wczoraj (20.08.) czynny jest RTV EURO AGD i sklep mięsny Zyguły. W kolejnym tygodniu (28.08.) ruszą Rossmann i Pepco.

Dziś sieć Dealz z okazji otwarcia dla pierwszych 100 klientów przygotowała vouchery na zakupy. Dealz to sieć sklepów z produktami spożywczymi, drogeryjnymi, do dekoracji i wyposażenia domu, zabawek, artykułów papierniczych i innych.

Najmniejszy ze sklepów „Zyguła” liczyć będzie 70 mkw. powierzchni. To będzie sklep mięsny. Największy tuż obok – Dealz (ponad 500 mkw.). Potem nieco mniejszy sklep RTV EURO AGD (446 mkw.), potem Rossmann (361 mkw.) i Pepco (451 mkw.). Łącznie powierzchnia centrum to 1 tys. 900 mkw.

Pepco nie zamierza przenosić swojego sklepu, który funkcjonuje przy ul. Przeładunkowej w centrum StopShop. Przy ul. Katowickiej sklep będzie ok. dwa razy większy. Podobnie jak Rossmann, który nadal będzie prowadził swój sklep w Galerii Śródmieście.

Wokół budynku klienci mają do dyspozycji łącznie 64 miejsca parkingowe. Dojazd do nich prowadzi ze starego fragmentu ul. Katowickiej.

komentarz »
  1. Grigi 28 sierpnia 2020 10:47 - Odpowiedź

    Do centrum handlowego to temu daleko.

Napisz komentarz »