REKLAMA

Aktualności, Ludzie, wydarzenia

Prokuratura zarzuca oszustwa i układy

Opublikowano 07 sierpnia 2020, autor: bj

Poświadczenie nieprawdy w celu osiągnięcia korzyści majątkowej lub osobistej, oszustwo i użycie dokumentów poświadczających nieprawdę zarzucają wojskowi śledczy m.in. zawieszonemu zastępcy komendanta szpitala.

To samo dotyczy jeszcze 5 osób.

Czynności wykonywała Żandarmeria Wojskowa (odpowiednik cywilnej policji-przyt. red), bo kilku z podejrzanych w chwili zarzuconych im czynów było żołnierzami zawodowymi.

Zatrzymany rano w domu

Przypomnijmy. W środę, 29.07. zastępca komendanta 105. Szpitala Wojskowego w Żarach w swoim domu został o 7 rano zatrzymany i przewieziony przez Żandarmerię Wojskową do Prokuratury Okręgowej w Poznaniu.

Jak relacjonowali świadkowie dom z-cy komendanta 105 szpitala funkcjonariusze Żandarmerii Wojskowej otoczyli przed godz. 6 rano. Przyjechali kilkoma samochodami. Było ich kilkunastu. Już o świcie zastawili dom i boczne furtki. Do samego zatrzymania doszło około godz. 7. Żandarmeria na teren posiadłości weszła w chwili, gdy otwarta została brama.

Żeby przeczytać więcej, kup gazetę „Regionalną” lub zdobądź dostęp do wszystkich treści płatnych na 7 dni.
Liczba słów ukrytego tekstu: 628

Kup gazetę w kiosku

ten artykuł znajduje
się w numerze
Cena gazety: 3,00 zł brutto
LUB Wyślij sms

Wyślij sms o treści: AP.GRR
na numer: 79068
Cena sms: 11,07 zł brutto
LUB Wykonaj szybki przelew

Szybkie przelewy i płatności
kartą poprzez dotpay.pl
Kwota przelewu: 5 zł brutto


Aby odblokować treść wpisz otrzymany kod:


UWAGA! Otrzymany kod jest ważny przez 7 dni i odblokowuje wszystkie płatne treści.

Wykupując dostęp do treści płatnych zgadasz się na przetwarzanie danych w celu wygenerowania kodu. Administratorem danych jest właściciel portalu regionalna.pl - „REGIONALNA SPÓŁKA CYWILNA” Spółka Cywilna Monika Rabe-Prokopczyk, Anna Rabe z siedzibą przy ul. Broni Pancernej 6, 68-200 Żary.
Operatorem płatności SMS jest CTM Mobiltek, właściciel serwisu Smartpay.pl. Usługa dostępna w sieciach T-mobile, Orange, Plus GSM, Play, Heyah, Sami Swoi. Regulamin usług SMS dostępny na stronie smartpay.pl. Reklamacje można składać pod https://smartpay.pl/complaint.
Napisz komentarz »