REKLAMA

Aktualności, Ludzie, wydarzenia

Nasza Ewelina w Nowym Jorku

Opublikowano 07 sierpnia 2020, autor: bj

Chce być epidemiologiem. Teraz uczy się i pracuje tam, gdzie wirus uderzył najmocniej. Rodowita żaranka na swoje drugie miasto wybrała Nowy Jork.

Ewelina Łokaj z Żar ma 33 lata. Jest absolwentką żarskiego Ceramika. Od 2013r.  przebywa w USA, dziś w sercu epidemii koronawirusa, czyli Nowym Jorku. Tam jest na pierwszej „linii frontu”. W Ameryce ukończyła studia na kierunku zdrowie publiczne, od roku studiuje na kierunku epidemiologia i biostatystyka.

Zajęcia praktyczne w USA odbywają się na zasadzie stażu. – Pierwszy  odbyłam w Albert Einstain College of Medicine, w laboratorium Dr. William R Jacobs, na wydziale mikrobiologii i immunologii. Obecna sytuacja pozwoliła mi studiować na „żywym organizmie” – mówi E. Łokaj.

W przyszłości chciałaby pracować jako epidemiolog dla CDC czyli Center for Disease control and Prevention, albo w firmie farmaceutycznej.

Żeby przeczytać więcej, kup gazetę „Regionalną” lub zdobądź dostęp do wszystkich treści płatnych na 7 dni.
Liczba słów ukrytego tekstu: 490

Kup gazetę w kiosku

ten artykuł znajduje
się w numerze
Cena gazety: 3,00 zł brutto
LUB Wyślij sms

Wyślij sms o treści: AP.GRR
na numer: 79068
Cena sms: 11,07 zł brutto
LUB Wykonaj szybki przelew

Szybkie przelewy i płatności
kartą poprzez dotpay.pl
Kwota przelewu: 5 zł brutto


Aby odblokować treść wpisz otrzymany kod:


UWAGA! Otrzymany kod jest ważny przez 7 dni i odblokowuje wszystkie płatne treści.

Wykupując dostęp do treści płatnych zgadasz się na przetwarzanie danych w celu wygenerowania kodu. Administratorem danych jest właściciel portalu regionalna.pl - „REGIONALNA SPÓŁKA CYWILNA” Spółka Cywilna Monika Rabe-Prokopczyk, Anna Rabe z siedzibą przy ul. Broni Pancernej 6, 68-200 Żary.
Operatorem płatności SMS jest CTM Mobiltek, właściciel serwisu Smartpay.pl. Usługa dostępna w sieciach T-mobile, Orange, Plus GSM, Play, Heyah, Sami Swoi. Regulamin usług SMS dostępny na stronie smartpay.pl. Reklamacje można składać pod https://smartpay.pl/complaint.
Napisz komentarz »