REKLAMA

Aktualności, Samorząd

W więzieniu człowiekowi jest przykro

Opublikowano 31 lipca 2020, autor: jb

O słowackim inwestorze, który okazał się agentem CBA, o stanowisku burmistrza i diecie w areszcie rozmawiamy z burmistrzem Szprotawy Mirosławem Gąsikiem. Burmistrz spędził w areszcie 9 miesięcy, usłyszał zarzut przyjęcia łapówki i czeka na proces.

„Regionalna”: Jak minął pierwszy tydzień w domu? Na czyje odwiedziny pan czekał?

Mirosław Gąsik, burmistrz Szprotawy:  Dużo ludzi przyjeżdżało osobiście, chciało mnie zobaczyć uściskać. Każdy kto powinien już ze mną się spotkał, rozmawiał, lub jest ze mną umówiony. Byli to m.in. radni miejscy,z którymi miałem spotkanie, radni powiatowi. Na bieżąco mi przekazują mi, co się działo pod moją nieobecność. Gości przyjmuję na tarasie. Przez 9 miesięcy nie widziałem nawet drzewa, więc teraz bardzo to doceniam. W domu musiałem się zająć sprawami osobistymi, chociażby rachunkami.

Żeby przeczytać więcej, kup gazetę „Regionalną” lub zdobądź dostęp do wszystkich treści płatnych na 7 dni.
Liczba słów ukrytego tekstu: 984

Kup gazetę w kiosku

ten artykuł znajduje
się w numerze
Cena gazety: 3,00 zł brutto
LUB Wyślij sms

Wyślij sms o treści: AP.GRR
na numer: 79068
Cena sms: 11,07 zł brutto
LUB Wykonaj szybki przelew

Szybkie przelewy i płatności
kartą poprzez dotpay.pl
Kwota przelewu: 5 zł brutto


Aby odblokować treść wpisz otrzymany kod:


UWAGA! Otrzymany kod jest ważny przez 7 dni i odblokowuje wszystkie płatne treści.

Wykupując dostęp do treści płatnych zgadasz się na przetwarzanie danych w celu wygenerowania kodu. Administratorem danych jest właściciel portalu regionalna.pl - „REGIONALNA SPÓŁKA CYWILNA” Spółka Cywilna Monika Rabe-Prokopczyk, Anna Rabe z siedzibą przy ul. Broni Pancernej 6, 68-200 Żary.
Operatorem płatności SMS jest CTM Mobiltek, właściciel serwisu Smartpay.pl. Usługa dostępna w sieciach T-mobile, Orange, Plus GSM, Play, Heyah, Sami Swoi. Regulamin usług SMS dostępny na stronie smartpay.pl. Reklamacje można składać pod https://smartpay.pl/complaint.
Napisz komentarz »