REKLAMA

Sport

Wszyscy na stadion!

Opublikowano 24 lipca 2020, autor: Piotr Piotrowski

Nowy sezon zaczną piłkarze naszych drużyn w najbliższą sobotę, 25 lipca. Jako pierwsze na murawę wybiegną zespoły z IV ligi i klasy okręgowej.

 W IV lidze o punkty będą walczyć Czarni Żagań  i Piast Iłowa. W sobotę iłowianie zagrają swój premierowy mecz o godz. 17.00. Na stadionie przy ul. Piaskowej podejmą drużynę Dębu Przybyszów. O tej samej porze Czarnych czeka wyjazdowy mecz w Skwierzynie, z miejscową Pogonią.

Na sobotę wszystkie mecze zaplanowano również w okręgówce. W 18-zespołowej lidze mamy aż ośmiu reprezentantów! W derbach powiatu żarskiego Sparta Grabik podejmie Budowlanych Lubsko (godz. 16.00). Promień Żary czeka wyjazdowy pojedynek w Siedlisku (17.00). Najszybciej, bo już o 14.00 zagra Sprotavia Szprotawa, która o punkty powalczy u siebie z Alfą Jaromirowice. Piłkarzy Delta Sieniawa Żarska czeka wyjazdowy mecz w Sulechowie (18.00), a Unia Kunice zagra z Zorzą w Ochli (17.00). Z kolei beniaminek LZS Kado Górzyn zagra w Bytomiu Odrzańskim z tamtejszą Odrą (17.00), a ŁKS Łęknica podejmie na własnym stadionie drużynę Mieszka Konotop (17.00).

Napisz komentarz »