REKLAMA

Samorząd

Chcą, żeby burmistrz się z nimi liczył

Opublikowano 17 lipca 2020, autor: jb

Zebrali już wymaganą liczbę podpisów pod wnioskiem w sprawie przeprowadzeniu referendum i odwołania ze stanowiska burmistrza Janusza Dudojcia i Rady Miasta. Sam burmistrz szykuje się do spotkań z mieszkańcami wsi.

Przypomnijmy. Powiadomienie o zamiarze odwołania burmistrza i Rady Miasta wpłynęło 10.06. do Ratusza, jednocześnie zostało wysłane do Krajowego Biura Wyborczego w Zielonej Górze. Pojawiły się tam trzy główne zarzuty wobec J. Dudojcia: podejmowania działań na szkodę mieszkańców, nieudolnego zarządzania Urzędem Miasta oraz lekceważenia sołtysów i mieszkańców wsi. By wniosek mógł być rozpatrzony pozytywnie, musiało go poprzeć 10 procent wszystkich uprawnionych do głosowania, czyli około 1.460 osób.

Żeby przeczytać więcej, kup gazetę „Regionalną” lub zdobądź dostęp do wszystkich treści płatnych na 7 dni.
Liczba słów ukrytego tekstu: 851

Kup gazetę w kiosku

ten artykuł znajduje
się w numerze
Cena gazety: 3,00 zł brutto
LUB Wyślij sms

Wyślij sms o treści: AP.GRR
na numer: 79068
Cena sms: 11,07 zł brutto
LUB Wykonaj szybki przelew

Szybkie przelewy i płatności
kartą poprzez dotpay.pl
Kwota przelewu: 5 zł brutto


Aby odblokować treść wpisz otrzymany kod:


UWAGA! Otrzymany kod jest ważny przez 7 dni i odblokowuje wszystkie płatne treści.

Wykupując dostęp do treści płatnych zgadasz się na przetwarzanie danych w celu wygenerowania kodu. Administratorem danych jest właściciel portalu regionalna.pl - „REGIONALNA SPÓŁKA CYWILNA” Spółka Cywilna Monika Rabe-Prokopczyk, Anna Rabe z siedzibą przy ul. Broni Pancernej 6, 68-200 Żary.
Operatorem płatności SMS jest CTM Mobiltek, właściciel serwisu Smartpay.pl. Usługa dostępna w sieciach T-mobile, Orange, Plus GSM, Play, Heyah, Sami Swoi. Regulamin usług SMS dostępny na stronie smartpay.pl. Reklamacje można składać pod https://smartpay.pl/complaint.
Napisz komentarz »