REKLAMA

Aktualności, Kronika policyjna

Arsenał broni, lewe fajki i maryśka

Opublikowano 17 lipca 2020, autor: Piotr Piotrowski

Ponad 4,5 tony tytoniu i krajanki tytoniowej, narkotyki oraz nielegalny arsenał pocisków i granatów zlikwidowali policjanci Centralnego Biura Śledczego i Słowackiej Służby Celnej w podżagańskim Trzebowie. Trzy osoby zostały aresztowane.

O sprawie pisaliśmy w ubiegłym tygodniu. Wtedy śledczy nie zdradzali jeszcze zbyt wielu szczegółów, bo akcja w podżagańskiej wsi trwała. Tak wielu służb w Trzebowie jeszcze nie było. Jak nas poinformowało CBŚP w środę, 15 lipca, uzbrojeni antyterroryści przy wsparciu policjantów CBŚ oraz Służby Celno-Skarbowej zlikwidowali w podżagańskiej miejscowości nielegalną fabrykę papierosów, krajalnię tytoniu oraz skład komponentów służących do produkcji i magazyn nielegalnych wyrobów tytoniowych.

Żeby przeczytać więcej, kup gazetę „Regionalną” lub zdobądź dostęp do wszystkich treści płatnych na 7 dni.
Liczba słów ukrytego tekstu: 325

Kup gazetę w kiosku

ten artykuł znajduje
się w numerze
Cena gazety: 3,00 zł brutto
LUB Wyślij sms

Wyślij sms o treści: AP.GRR
na numer: 79068
Cena sms: 11,07 zł brutto
LUB Wykonaj szybki przelew

Szybkie przelewy i płatności
kartą poprzez dotpay.pl
Kwota przelewu: 5 zł brutto


Aby odblokować treść wpisz otrzymany kod:


UWAGA! Otrzymany kod jest ważny przez 7 dni i odblokowuje wszystkie płatne treści.

Wykupując dostęp do treści płatnych zgadasz się na przetwarzanie danych w celu wygenerowania kodu. Administratorem danych jest właściciel portalu regionalna.pl - „REGIONALNA SPÓŁKA CYWILNA” Spółka Cywilna Monika Rabe-Prokopczyk, Anna Rabe z siedzibą przy ul. Broni Pancernej 6, 68-200 Żary.
Operatorem płatności SMS jest CTM Mobiltek, właściciel serwisu Smartpay.pl. Usługa dostępna w sieciach T-mobile, Orange, Plus GSM, Play, Heyah, Sami Swoi. Regulamin usług SMS dostępny na stronie smartpay.pl. Reklamacje można składać pod https://smartpay.pl/complaint.
Napisz komentarz »