REKLAMA

Aktualności, Ludzie, wydarzenia

Potraktowali nas jak złodziei!

Opublikowano 10 lipca 2020, autor: bj

Wypowiedzenia wręczane pracownikom w środku nocy lub nad ranem, czasem tuż po przyjściu do pracy, czasem na końcu zmiany. Jak mówią byli pracownicy, „ludzie byli prowadzeni jak na rzeź”.

Najpierw byli prowadzeni do pokoju kierownika, gdzie siedziała też kadrowa, potem na portiernię. A potem wyprowadzani na zewnątrz, zaraz po tym, jak zabrana została im przepustka. W ten sposób 42 osoby zakończyły pracę, czasem długoletnią, w firmie Saint Gobain w Żarach.

Wcześniej firma zgłosiła w Powiatowym Urzędzie Pracy zamiar zwolnienia grupowego 80 osób. Ostatecznie pracę straciło 50 osób.

Żeby przeczytać więcej, kup gazetę „Regionalną” lub zdobądź dostęp do wszystkich treści płatnych na 7 dni.
Liczba słów ukrytego tekstu: 748

Kup gazetę w kiosku

ten artykuł znajduje
się w numerze
Cena gazety: 3,00 zł brutto
LUB Wyślij sms

Wyślij sms o treści: AP.GRR
na numer: 79068
Cena sms: 11,07 zł brutto
LUB Wykonaj szybki przelew

Szybkie przelewy i płatności
kartą poprzez dotpay.pl
Kwota przelewu: 5 zł brutto


Aby odblokować treść wpisz otrzymany kod:


UWAGA! Otrzymany kod jest ważny przez 7 dni i odblokowuje wszystkie płatne treści.

Wykupując dostęp do treści płatnych zgadasz się na przetwarzanie danych w celu wygenerowania kodu. Administratorem danych jest właściciel portalu regionalna.pl - „REGIONALNA SPÓŁKA CYWILNA” Spółka Cywilna Monika Rabe-Prokopczyk, Anna Rabe z siedzibą przy ul. Broni Pancernej 6, 68-200 Żary.
Operatorem płatności SMS jest CTM Mobiltek, właściciel serwisu Smartpay.pl. Usługa dostępna w sieciach T-mobile, Orange, Plus GSM, Play, Heyah, Sami Swoi. Regulamin usług SMS dostępny na stronie smartpay.pl. Reklamacje można składać pod https://smartpay.pl/complaint.
komentarz »
  1. Zosia 7 sierpnia 2020 09:47 - Odpowiedź

    Dziękuję bardzo za informację nie będę u nich szukać pracy. Bez pracownika nie ma żadnej korporacji. Jeśli nie szanują pracowników to niech Zarząd sam pracuje.

Napisz komentarz »