REKLAMA

Praca

Każdy odczuwa skutki pandemii

Opublikowano 10 lipca 2020, autor: jb

W przyszłym tygodniu ruszą kontrole przyznanych rządowych pożyczek dla firm.

Od lipca zmieniono zasady naliczania dofinansowań małym i mikro przedsiębiorcom. Spadek obrotów potrzebny do wniosku o przyznanie pieniędzy może być naliczany już od dnia 31 grudnia 2019 roku.

Od połowy lipca w obu powiatach ruszają kontrole, których celem będzie sprawdzenie, czy firmy muszą oddawać pożyczki w wysokości 5 tys. zł przyznane przez rząd.

– Ci, którzy otrzymali pożyczki, nie muszą składać wniosków o ich umorzenie. Mamy dużo zapytań od przedsiębiorców w tej sprawie. Pierwsze wypłaty były u nas od 14 kwietnia, więc umorzenia będziemy wystawiać od 15 lipca – tłumaczy Halina Janowska, kierownik działu

Żeby przeczytać więcej, kup gazetę „Regionalną” lub zdobądź dostęp do wszystkich treści płatnych na 7 dni.
Liczba słów ukrytego tekstu: 1354

Kup gazetę w kiosku

ten artykuł znajduje
się w numerze
Cena gazety: 3,00 zł brutto
LUB Wyślij sms

Wyślij sms o treści: AP.GRR
na numer: 79068
Cena sms: 11,07 zł brutto
LUB Wykonaj szybki przelew

Szybkie przelewy i płatności
kartą poprzez dotpay.pl
Kwota przelewu: 5 zł brutto


Aby odblokować treść wpisz otrzymany kod:


UWAGA! Otrzymany kod jest ważny przez 7 dni i odblokowuje wszystkie płatne treści.

Wykupując dostęp do treści płatnych zgadasz się na przetwarzanie danych w celu wygenerowania kodu. Administratorem danych jest właściciel portalu regionalna.pl - „REGIONALNA SPÓŁKA CYWILNA” Spółka Cywilna Monika Rabe-Prokopczyk, Anna Rabe z siedzibą przy ul. Broni Pancernej 6, 68-200 Żary.
Operatorem płatności SMS jest CTM Mobiltek, właściciel serwisu Smartpay.pl. Usługa dostępna w sieciach T-mobile, Orange, Plus GSM, Play, Heyah, Sami Swoi. Regulamin usług SMS dostępny na stronie smartpay.pl. Reklamacje można składać pod https://smartpay.pl/complaint.
Napisz komentarz »