REKLAMA

Aktualności, Samorząd

Mają już tysiąc podpisów

Opublikowano 03 lipca 2020, autor: bj

Pod referendum w sprawie odwołania Janusza Dudojcia, burmistrza Lubska, jest już tysiąc podpisów. Burmistrz mówi, że ma dokąd wrócić, bo formalnie jest cały czas dyrektorem Ośrodka Sportu i Rekreacji w Lubsku.

Podpisy pod wnioskiem o referendum w sprawie odwołania burmistrza Lubska oraz Rady Miasta zbierają inicjatorzy akcji i osoby, które ich wspierają.

– Wzięłam urlop wypoczynkowy, żeby zbierać podpisy. Nie chcę spotkać się z zarzutem, że zajmuję się tym podczas pracy. Podpisy zbiera teraz ok. 20 osób. Pomimo tego, że ludzie się boją podpisywać. Zresztą zupełnie niepotrzebnie. Bo burmistrz nie będzie miał do tego wglądu. Listy z nazwiskami chcemy złożyć do końca lipca – mówi Barbara Sobótkiewicz, pełnomocniczka inicjatorów wniosku o referendum.

Żeby przeczytać więcej, kup gazetę „Regionalną” lub zdobądź dostęp do wszystkich treści płatnych na 7 dni.
Liczba słów ukrytego tekstu: 709

Kup gazetę w kiosku

ten artykuł znajduje
się w numerze
Cena gazety: 3,00 zł brutto
LUB Wyślij sms

Wyślij sms o treści: AP.GRR
na numer: 79068
Cena sms: 11,07 zł brutto
LUB Wykonaj szybki przelew

Szybkie przelewy i płatności
kartą poprzez dotpay.pl
Kwota przelewu: 5 zł brutto


Aby odblokować treść wpisz otrzymany kod:


UWAGA! Otrzymany kod jest ważny przez 7 dni i odblokowuje wszystkie płatne treści.

Wykupując dostęp do treści płatnych zgadasz się na przetwarzanie danych w celu wygenerowania kodu. Administratorem danych jest właściciel portalu regionalna.pl - „REGIONALNA SPÓŁKA CYWILNA” Spółka Cywilna Monika Rabe-Prokopczyk, Anna Rabe z siedzibą przy ul. Broni Pancernej 6, 68-200 Żary.
Operatorem płatności SMS jest CTM Mobiltek, właściciel serwisu Smartpay.pl. Usługa dostępna w sieciach T-mobile, Orange, Plus GSM, Play, Heyah, Sami Swoi. Regulamin usług SMS dostępny na stronie smartpay.pl. Reklamacje można składać pod https://smartpay.pl/complaint.
Napisz komentarz »