REKLAMA

Samorząd

Rurami płynie śmierdząca polityka

Opublikowano 03 lipca 2020, autor: bj

Jeżeli komuś się wydaje, że w rurach kanalizacyjnych płyną tylko ścieki, jest w błędzie. Bo tam, zdaniem burmistrz Danuty Madej, jest też polityka. W końcu jedno i drugie bywa mętne.

W sprawie taryfy za ścieki w Żarach już po raz drugi wypowiedział się prezes warszawskiej centrali Państwowego Gospodarstwa Wodnego „Wody Polskie”. I kolejny raz je unieważnił. A to dlatego, że ścieki w mieście kosztują dużo mniej, niż żąda za nie od mieszkańców wsi w gminie Żary prezes ZWiK, Zdzisław Czekalski. Według prezesa „Wód Polskich”, powinny kosztować tyle samo w mieście i na wsi, bo budowa kanalizacji była wspólną inwestycją Żar i gminy.

Żeby przeczytać więcej, kup gazetę „Regionalną” lub zdobądź dostęp do wszystkich treści płatnych na 7 dni.
Liczba słów ukrytego tekstu: 458

Kup gazetę w kiosku

ten artykuł znajduje
się w numerze
Cena gazety: 3,00 zł brutto
LUB Wyślij sms

Wyślij sms o treści: AP.GRR
na numer: 79068
Cena sms: 11,07 zł brutto
LUB Wykonaj szybki przelew

Szybkie przelewy i płatności
kartą poprzez dotpay.pl
Kwota przelewu: 5 zł brutto


Aby odblokować treść wpisz otrzymany kod:


UWAGA! Otrzymany kod jest ważny przez 7 dni i odblokowuje wszystkie płatne treści.

Wykupując dostęp do treści płatnych zgadasz się na przetwarzanie danych w celu wygenerowania kodu. Administratorem danych jest właściciel portalu regionalna.pl - „REGIONALNA SPÓŁKA CYWILNA” Spółka Cywilna Monika Rabe-Prokopczyk, Anna Rabe z siedzibą przy ul. Broni Pancernej 6, 68-200 Żary.
Operatorem płatności SMS jest CTM Mobiltek, właściciel serwisu Smartpay.pl. Usługa dostępna w sieciach T-mobile, Orange, Plus GSM, Play, Heyah, Sami Swoi. Regulamin usług SMS dostępny na stronie smartpay.pl. Reklamacje można składać pod https://smartpay.pl/complaint.
Napisz komentarz »