Bóbr w formie

Opublikowano 03 lipca 2020, autor: hakma

Seniorzy Bobru Bobrowice rozgromili (27.06) na własnym boisku Spartę Mierków 10:1.

Pierwsi bramkę, w 6. minucie, zdobyli goście z Mierkowa, a autorem trafienia był Andrzej Żuk. „Żółto-Czerwoni” wyrównali 3 minuty później (strzelec – Dyderski). Już 60 sekund później ten sam zawodnik wyprowadził gospodarzy na prowadzenie. W 16 minucie Karol Mazurek, pięknym strzałem w długi róg zdobył trzeciego gola. W 26. minucie w poprzeczkę trafił Hubert Mazurek, ale dobitka Dyderskiego znalazła się już w siatce. 120 sekund później było 5:1. Hubert Mazurek sprytnie wypuścił Marcina Nawrockiego, a ten zakończył akcję bramką. W 35. minucie na listę strzelców wpisał się Hubert Mazurek. Na trzy minuty przed gwizdkiem na przerwę, siódmą bramkę zdobył Dyderski, po dobrym dośrodkowaniu Dawida Olejnika. Sparta rozmiary porażki mogła zmniejszyć w 57. minucie, ale Dawid Szyja nie wykorzystał rzutu karnego. Przemysław Rałowiec pewnie obronił jedenastkę. Podrażnieni gospodarze odpowiedzieli kilka minut później (strzelec – Olejnik). W 68. minucie swoją pierwszą bramkę po powrocie do LKS-u zdobył Radzisław Śliwa. Wynik tego jednostronnego pojedynku na pięć minut przed końcowym gwizdkiem ustalił Nawrocki, strzelając bramkę w stylu „stadiony świata” i miejscowi wygrali 10:1.