REKLAMA

Aktualności, Zdrowie

Za późno na ratowanie ginekologii?

Opublikowano 26 czerwca 2020, autor: jb

Ministerstwo Obrony Narodowej mówi o restrukturyzacji 105. Szpitala Wojskowego. Póki co, nie ma w tych planach oddziału ginekologiczno-położniczego.

O tym, że zamknięto żagański oddział ginekologiczno-położniczy 105. Szpitala Wojskowego, pisaliśmy po raz pierwszy w marcu. W Żaganiu powstał wtedy oddział zakaźny na potrzeby walki z koronawirusem. Utworzono go w miejscu oddziału pulmonologicznego i ginekologii właśnie. Nie wiadomo było, ile potrwa epidemia, ale oddział ginekologiczny i noworodkowy jako jedyny zawieszono do 25 września.

Od 8 czerwca szpital w Żaganiu powrócił do normalnej pracy, jednak drugie piętro z oddziałem ginekologiczno-położniczym i noworodkowym jako jedyne nie przyjmuje pacjentów.

Żeby przeczytać więcej, kup gazetę „Regionalną” lub zdobądź dostęp do wszystkich treści płatnych na 7 dni.
Liczba słów ukrytego tekstu: 1087

Kup gazetę w kiosku

ten artykuł znajduje
się w numerze
Cena gazety: 3,00 zł brutto
LUB Wyślij sms

Wyślij sms o treści: AP.GRR
na numer: 79068
Cena sms: 11,07 zł brutto
LUB Wykonaj szybki przelew

Szybkie przelewy i płatności
kartą poprzez dotpay.pl
Kwota przelewu: 5 zł brutto


Aby odblokować treść wpisz otrzymany kod:


UWAGA! Otrzymany kod jest ważny przez 7 dni i odblokowuje wszystkie płatne treści.

Wykupując dostęp do treści płatnych zgadasz się na przetwarzanie danych w celu wygenerowania kodu. Administratorem danych jest właściciel portalu regionalna.pl - „REGIONALNA SPÓŁKA CYWILNA” Spółka Cywilna Monika Rabe-Prokopczyk, Anna Rabe z siedzibą przy ul. Broni Pancernej 6, 68-200 Żary.
Operatorem płatności SMS jest CTM Mobiltek, właściciel serwisu Smartpay.pl. Usługa dostępna w sieciach T-mobile, Orange, Plus GSM, Play, Heyah, Sami Swoi. Regulamin usług SMS dostępny na stronie smartpay.pl. Reklamacje można składać pod https://smartpay.pl/complaint.
Napisz komentarz »