REKLAMA

Kultura, Oświata, Ludzie, wydarzenia

Targowali się o złotówkę

Opublikowano 26 czerwca 2020, autor: bj

Nie zapłacili jej 30 tys. zł, targowali się o złotówkę i tłumaczyli, że pieniądze się nie należą, bo pozew do sądu trafił za późno. Tak żarska Łużycka Szkoła Wyższa rozliczała się z byłą kanclerz uczelni, Izabelą Kumor-Pilarczyk.

30 tys. zł Izabela Kumor-Pilarczyk, była kanclerz ŁSW, żądała od swojej dawnej uczelni, a także jej założyciela, Holdingu Edukacyjnego z Pleszewa. Holding właścicielem uczelni jest od 2016 roku. Przejął ją od Zakładu Doskonalenia Zawodowego w Zielonej Górze.

Pieniądze I. Kumor-Pilarczyk miała otrzymać po tym, jak odeszła ze szkoły, w listopadzie 2016 r. Ale tak się nie stało, więc poszła do sądu.

Żeby przeczytać więcej, kup gazetę „Regionalną” lub zdobądź dostęp do wszystkich treści płatnych na 7 dni.
Liczba słów ukrytego tekstu: 332

Kup gazetę w kiosku

ten artykuł znajduje
się w numerze
Cena gazety: 3,00 zł brutto
LUB Wyślij sms

Wyślij sms o treści: AP.GRR
na numer: 79068
Cena sms: 11,07 zł brutto
LUB Wykonaj szybki przelew

Szybkie przelewy i płatności
kartą poprzez dotpay.pl
Kwota przelewu: 5 zł brutto


Aby odblokować treść wpisz otrzymany kod:


UWAGA! Otrzymany kod jest ważny przez 7 dni i odblokowuje wszystkie płatne treści.

Wykupując dostęp do treści płatnych zgadasz się na przetwarzanie danych w celu wygenerowania kodu. Administratorem danych jest właściciel portalu regionalna.pl - „REGIONALNA SPÓŁKA CYWILNA” Spółka Cywilna Monika Rabe-Prokopczyk, Anna Rabe z siedzibą przy ul. Broni Pancernej 6, 68-200 Żary.
Operatorem płatności SMS jest CTM Mobiltek, właściciel serwisu Smartpay.pl. Usługa dostępna w sieciach T-mobile, Orange, Plus GSM, Play, Heyah, Sami Swoi. Regulamin usług SMS dostępny na stronie smartpay.pl. Reklamacje można składać pod https://smartpay.pl/complaint.
Napisz komentarz »