REKLAMA

Aktualności, Zdrowie

Czy to koniec ginekologii w Żaganiu?

Opublikowano 19 czerwca 2020, autor: jb

Choć żagański szpital nie jest już zakaźny i powinien działać normalnie, wciąż nieczynny jest oddział ginekologiczno-położniczy wraz z noworodkowym. Jak się okazuje, wnioskowały o to władze 105.

Działalność wszystkich udziałów 105. Szpitala Wojskowego w Żaganiu była zawieszona przez kilkanaście tygodniu z powodu pandemii koronawirusa. A to dlatego, że utworzono tu tymczasowy szpital zakaźny. Od 8 czerwca chorych na COVID-19 w żagańskim szpitalu już nie ma i wszystkie oddziały wróciły do normalnej pracy. Poza ginekologiczno-położniczym. Dlaczego? Jak dowiadujemy się w Lubuskim Urzędzie Wojewódzkim, to nie była odgórna decyzja, wnioskowały o to bowiem władze 105. Szpitala Wojskowego. Wojewoda ją tylko przyklepał.

Żeby przeczytać więcej, kup gazetę „Regionalną” lub zdobądź dostęp do wszystkich treści płatnych na 7 dni.
Liczba słów ukrytego tekstu: 384

Kup gazetę w kiosku

ten artykuł znajduje
się w numerze
Cena gazety: 3,00 zł brutto
LUB Wyślij sms

Wyślij sms o treści: AP.GRR
na numer: 79068
Cena sms: 11,07 zł brutto
LUB Wykonaj szybki przelew

Szybkie przelewy i płatności
kartą poprzez dotpay.pl
Kwota przelewu: 5 zł brutto


Aby odblokować treść wpisz otrzymany kod:


UWAGA! Otrzymany kod jest ważny przez 7 dni i odblokowuje wszystkie płatne treści.

Wykupując dostęp do treści płatnych zgadasz się na przetwarzanie danych w celu wygenerowania kodu. Administratorem danych jest właściciel portalu regionalna.pl - „REGIONALNA SPÓŁKA CYWILNA” Spółka Cywilna Monika Rabe-Prokopczyk, Anna Rabe z siedzibą przy ul. Broni Pancernej 6, 68-200 Żary.
Operatorem płatności SMS jest CTM Mobiltek, właściciel serwisu Smartpay.pl. Usługa dostępna w sieciach T-mobile, Orange, Plus GSM, Play, Heyah, Sami Swoi. Regulamin usług SMS dostępny na stronie smartpay.pl. Reklamacje można składać pod https://smartpay.pl/complaint.
Napisz komentarz »