REKLAMA

Aktualności, Kultura, Oświata

Medialny szum czy likwidacja?

Opublikowano 12 czerwca 2020, autor: jb

Rodzice i nauczyciele uczniów ze Szkoły Podstawowej nr 1 w Żaganiu nadal nie wiedzą, czy w szkole od września ruszy drugi oddział pierwszoklasistów.

Próbowali się dowiedzieć na spotkaniu 9.06 od burmistrza Żagania  Andrzeja Katarzyńca, czy w szkole od września ruszy drugi oddział klasy pierwszej.

Przypomnijmy, nauczyciele i rodzice dzieci zaczęli protestować, gdy w trakcie rekrutacji do klasy pierwszej okazało się, że w SP nr 1 od września ma powstać jedna klasa pierwsza,a nie dwie jak w poprzednich latach. Do szkoły złożono 48 podań, przyjęto 24 osoby. Rodzice narzekają, że nie mogą posłać dziecko do szkoły, którą wybrali. Nauczyciele boją się, że stracą pracę.

Żeby przeczytać więcej, kup gazetę „Regionalną” lub zdobądź dostęp do wszystkich treści płatnych na 7 dni.
Liczba słów ukrytego tekstu: 1051

Kup gazetę w kiosku

ten artykuł znajduje
się w numerze
Cena gazety: 3,00 zł brutto
LUB Wyślij sms

Wyślij sms o treści: AP.GRR
na numer: 79068
Cena sms: 11,07 zł brutto
LUB Wykonaj szybki przelew

Szybkie przelewy i płatności
kartą poprzez dotpay.pl
Kwota przelewu: 5 zł brutto


Aby odblokować treść wpisz otrzymany kod:


UWAGA! Otrzymany kod jest ważny przez 7 dni i odblokowuje wszystkie płatne treści.

Wykupując dostęp do treści płatnych zgadasz się na przetwarzanie danych w celu wygenerowania kodu. Administratorem danych jest właściciel portalu regionalna.pl - „REGIONALNA SPÓŁKA CYWILNA” Spółka Cywilna Monika Rabe-Prokopczyk, Anna Rabe z siedzibą przy ul. Broni Pancernej 6, 68-200 Żary.
Operatorem płatności SMS jest CTM Mobiltek, właściciel serwisu Smartpay.pl. Usługa dostępna w sieciach T-mobile, Orange, Plus GSM, Play, Heyah, Sami Swoi. Regulamin usług SMS dostępny na stronie smartpay.pl. Reklamacje można składać pod https://smartpay.pl/complaint.
Napisz komentarz »