REKLAMA

Sport

Nie będziemy chłopcem do bicia

Opublikowano 05 czerwca 2020, autor: hakma

Unia Kunice we wtorek, 2 czerwca, po prawie trzymiesięcznej przerwie wróciła do treningów. Kuniczanie, decyzją Lubuskiego Związku Piłki Nożnej, utrzymali się w okręgówce, ale w nadchodzącym sezonie muszą sobie wywalczyć lepszą pozycję.

Na boisku przy al. Wojska Polskiego stawiło się 22 zawodników i dwóch trenerów, którzy uczestniczyli w zajęciach przygotowanych przez trenera Jarosława Gada.

– Cel na nadchodzący sezon jest jasny. Chcę, żeby Unia była mocniejsza, grała widowiskowo. Oczekuję od chłopaków zaangażowania. Jestem po rozmowach ze wszystkimi. Deklarują się, że będą trenować. Mamy pewien schemat opracowany z zarządem odnoście motywowania zawodników i myślę, że w końcu będzie to funkcjonowało – twierdzi J. Gad.

Na pierwszym treningu zajęciom na murawie przyglądali się uważnie prezes Piotr Ciechanowicz, wiceprezes Andrzej Kałużny oraz Piotr Czerwiński.

– Nie chcę, żeby Unia była chłopcem do bicia. Chciałbym, żeby każdy zespół, który będzie z nami grał, czuł przed Unią obawę – podkreśla J. Gad.

Napisz komentarz »