REKLAMA

Aktualności, Samorząd

Burmistrz zlikwidowała kasę

Opublikowano 29 maja 2020, autor: Norbert Królik

Danuta Madej, burmistrz Żar, zlikwidowała kasę w Urzędzie Miasta. Na zawsze, nie tylko na czas pandemii. Czyżby urzędnikom spodobał się Ratusz bez petentów?

Zamiast kasy w żarskim Urzędzie Miasta stanie opłatomat, czyli samoobsługowe urządzenie, w którym można dokonywać opłat za różne produkty i usługi.

– Likwidacja kasy to bardzo nietrafiona, nierozsądna i zbyt pochopnie podjęta decyzja. Najbardziej na niej stracą seniorzy – nie pozostawia suchej nitki na decyzji urzędników Edyta Gajda, radna TiM.

W czasie epidemii kasa w Urzędzie Miasta była zamknięta.

– Miałam wiele sygnałów od mieszkańców w czasie pandemii, którzy byli źli i rozczarowani, że kasa jest nieczynna – dodaje E. Gajda.

BLIK i karta

Żeby przeczytać więcej, kup gazetę „Regionalną” lub zdobądź dostęp do wszystkich treści płatnych na 7 dni.
Liczba słów ukrytego tekstu: 78

Kup gazetę w kiosku

ten artykuł znajduje
się w numerze
Cena gazety: 3,00 zł brutto
LUB Wyślij sms

Wyślij sms o treści: AP.GRR
na numer: 79068
Cena sms: 11,07 zł brutto
LUB Wykonaj szybki przelew

Szybkie przelewy i płatności
kartą poprzez dotpay.pl
Kwota przelewu: 5 zł brutto


Aby odblokować treść wpisz otrzymany kod:


UWAGA! Otrzymany kod jest ważny przez 7 dni i odblokowuje wszystkie płatne treści.

Wykupując dostęp do treści płatnych zgadasz się na przetwarzanie danych w celu wygenerowania kodu. Administratorem danych jest właściciel portalu regionalna.pl - „REGIONALNA SPÓŁKA CYWILNA” Spółka Cywilna Monika Rabe-Prokopczyk, Anna Rabe z siedzibą przy ul. Broni Pancernej 6, 68-200 Żary.
Operatorem płatności SMS jest CTM Mobiltek, właściciel serwisu Smartpay.pl. Usługa dostępna w sieciach T-mobile, Orange, Plus GSM, Play, Heyah, Sami Swoi. Regulamin usług SMS dostępny na stronie smartpay.pl. Reklamacje można składać pod https://smartpay.pl/complaint.
Napisz komentarz »