REKLAMA

Aktualności, Wasze sprawy

Nadzieja i wiara

Opublikowano 10 kwietnia 2020, autor: mk

Specjalnie dla naszych czytelników i widzów, Telewizja Regionalna transmituje nabożeństwa Triduum Paschalnego i niedzielną mszę rezurekcyjną.

Święta Wielkiej Nocy w tym roku przez wszystkich katolików obchodzone będą skromnie. Świątynie musiały zostać zamknięte dla wiernych ze względu na panującą epidemię.

Zostań w domu, włącz tv

Telewizja Regionalna wspólnie z parafią p.w. Wniebowzięcia Najświętszej Marii Panny w Żarach przygotowała na ten czas dla wszystkich wiernych możliwość uczestniczenia w nabożeństwach. Transmisje z obchodów Triduum Paschalnego można oglądać w Telewizji Regionalnej każdego dnia o godz. 18.00 (na 140 kanale Vectry), a także na stronie www.telewizjazary.pl. Już dziś (10.04.) – Liturgia Męki Pańskiej, a w sobotę – wigilia Zmartwychwstania.

W Wielką Niedzielę (12.04) o godz. 6.00 rano, również w Telewizji Regionalnej, będzie transmitowana msza rezurekcyjna z parafii p.w. Wniebowzięcia Najświętszej Marii Panny.

– Zmartwychwstanie Jezusa rodzi w nas pewność, że jesteśmy przeznaczeni do dziedzictwa niezniszczalnego, które czeka nas w niebie – mówi ks. Paweł Konieczny, proboszcz parafii p.w. WNMP w Żarach. – Niech ta wielkanocna nadzieja umacnia naszą wiarę i napełnia nas radością. Niech ta paschalna radość i nadzieja życia wiecznego w niebie towarzyszą nam przez święta spędzone w gronie najbliższych i przez cały okres Wielkiejnocy – życzy czytelnikom gazety „Regionalnej” ks. Paweł Konieczny

Transmisje z obchodów Triduum Paschalnego z parafii p.w. WNMP można oglądać w Telewizji Regionalnej każdego dnia o godz. 18.00, a także na stronie www.telewizjazary.pl.
W Wielką Niedzielę (12.04) o godz. 6.00 rano – msza rezurekcyjna.
Napisz komentarz »