REKLAMA

Kultura, Oświata

Zrób kartkę i wygraj

Opublikowano 03 kwietnia 2020, autor: Piotr Piotrowski

Do uczestnictwa w konkursie na wielkanocną kartkę świąteczną zachęca dzieci i młodzież Szprotawski Dom Kultury. Na autorów najciekawszych prac czekają nagrody pieniężne, rzeczowe i dyplomy.

Dzieci do 10 roku życia mogą wykonać kartki w dowolnej technice plastycznej, młodzież do lat 14 –  w technice animacji.

– Prace przesyłamy zarówno w formie krótkich – maksymalnie 10 sekundowych filmików lub animowanych gifów. Do ich wykonania  można używać dowolnego oprogramowania czy aplikacji smartfonowych – wyjaśnia Teresa Zima, dyrektor SzDK. – Kartki należy przesyłać do niedzieli, 5 kwietnia.

Dzień później, w poniedziałek, 6 kwietnia, prace zostaną zaprezentowane na facebookowym profilu SzDK. Będzie można na nie oddawać głosy klikając facebookową łapkę „lubię to”. Zwyciężą kolejno trzy prace z największa ilością polubień w  każdej technice. Zakończenie oddawania głosów w czwartek , 9 kwietnia. Dodatkowo jury konkursowe wybierze również swoje trzy prace, które nagrozi. O sposobie odbioru nagród poinformujemy zwycięzców telefonicznie. Prace prosimy przesyłać mailowo na adres: tlipka@szdk.pl. W treści wiadomości proszę podać imię i nazwisko, wiek autora pracy oraz telefon kontaktowy.

Napisz komentarz »