REKLAMA

Aktualności, Zdrowie

Chronią biologicznie

Opublikowano 27 marca 2020, autor: jb

Ochronę mikrobiologiczną pomieszczeń przed wirusami i bakteriami, także charytatywnie, prowadzi forma NANOochrona z Iłowej.

Za pomocą produkowanej zimnej mgły ochraniają różne powierzchnie.

– My na co dzień działamy komercyjnie. Nie jesteśmy w stanie pomóc bezpłatnie każdemu, ale staramy się w miarę naszych możliwości – mówi Marcin Wiśniewski z firmy NANOochrona. -Sami przeprowadziliśmy już takie odkażanie kościoła w Iłowej. O pomoc poprosili nas także strażacy z OSP w Wymiarkach. Prowadziliśmy u nich taką ochronę w remizie i wozach strażackich. Staramy się nie odmawiać też tym instytucjom, które niosą pomoc. 10 litrów  naszego płynu mikrobiologicznego przekazaliśmy załodze karetki Szpitala na Wyspie w Żarach – dodaje. 

Akcję przeprowadzono także w Studiu Urody Pauliny Borowskiej w Żaganiu. Zapłata za tę usługę powędrowała na zbiórkę prowadzoną na leczenie Mii Kurtuldu (8-miesięcznej dziewczynki, która potrzebuje ponad 9 mln zł na terapię genową w USA).

– Mamy w studio puszki, do których zawsze można wrzucać pieniążki na leczenie Mii. Bardzo dziękuję panom o ogromnych sercach, bo zgodzili się wykonać usługę za wpłatę dla Mii. Na jej konto wpłynęło 350 zł – mówi Paulina Borowska.

Napisz komentarz »