REKLAMA

Sport

Dycha w lipcu?

Opublikowano 20 marca 2020, autor: hakma

Organizatorzy 6. Dychy po Żarach ustalili nowy termin biegu.

Nowa data to 4 lipca 2020 r.

– Oczywiście warunkiem będzie zniesienie wszelkich zakazów dotyczących organizacji imprez, spotkań itp. i 100% pewność, że wszyscy będziemy bezpieczni, sytuacja epidemiologiczna na świecie zostanie opanowana i wszystko wróci do normalności – twierdzą organizatorzy.

Nowością jest to, że impreza odbędzie się w sobotę późnym wieczorem, a nie w niedzielę w południe.

Wszystkie osoby, które są zapisane na bieg zostaną automatyczne przeniesione na nowy termin, ale organizatorzy wiedzą, że nie wszystkim nowy termin będzie odpowiadać, więc podjęli decyzję o częściowym zwrocie opłaty startowej za bieg główny i całość opłaty startowej biegu dla dzieci.

– Ponieśliśmy już częściowe koszty związane z jego organizacją, stąd też propozycje: zwrot 45 PLN po poinformowaniu nas na: zapisy@zaryrunners.pl o chęci zwrotu pakietu do dnia 31.03.2020 r. Prosimy, by wiadomości do nas wysyłać z maili, z których dokonywano rejestracji, podając numer konta i tel. kontaktowy.Druga propozycja to przepisanie pakietu na inną osobę, trzecia propozycja to przepisanie pakietu z 6. Dychy po Żarach na 6. Cross Górski po Zielonym Lesie, 18 października 2020.

Napisz komentarz »