REKLAMA

Sport

A tak pięknie im szło…

Opublikowano 20 marca 2020, autor: Piotr Piotrowski

Czy to koniec sezonu dla drugoligowych siatkarzy z Żagania? „Wojskowi” po awansie do play – off, a następnie spektakularnym zwycięstwie w 1/4 finału nad Wałbrzychem muszą siedzieć w domach i czekać na rozwój sytuacji.

Turniej półfinałowy Sobieski miał  rozegrać 27-29 marca, ale jego termin, z powodu epidemii, został przesunięty na kwiecień.  – Dziś również i ten miesiąc jest zagrożony. Niewykluczone, że Polski Związek Piłki Siatkowej po prostu zakończy sezon. Szkoda, bo nasi siatkarze mieli najlepszy sezon od trzech lat, doszli w play – offach do półfinału. I mogli w nim mocno namieszać – mówi drugi trener żaganian, Artur Chaberski. –  Z drugiej strony zdrowie jest najważniejsze. Obecnie siatkarze porozjeżdżali się do domów.  Treningi z wiadomych przyczyn zostały przerwane, hala zamknięta.  Siatkarze trenują indywidualnie.

Pytanie tylko, kto awansuje a kto spadnie z ligi? A może ten sezon zostanie po prostu anulowany. W tej sytuacji wysiłek „wojskowych”, którzy doszli tak daleko w rozgrywkach pójdzie na marne.

Napisz komentarz »