REKLAMA

Zdrowie

Żagański szpital umiera?

Opublikowano 13 marca 2020, autor: Piotr Piotrowski

Trzy oddziały żagańskiego szpitala zostały zawieszone. Na ile? Tego nie wiadomo! Ich miejsce zajął oddział kwarantanny. Pacjenci i pracownicy są przerażeni, bo po przeniesieniu chirurgii do żarskiego 105. Szpitala Wojskowego, jego żagańska filia nie będzie miała żadnego oddziału!

W żagańskim szpitalu zawieszone zostały trzy oddziały: położniczo-ginekologiczny, noworodkowy (na drugim piętrze) oraz pulmonologii z pododdziałem chorób wewnętrznych (na trzecim piętrze). Ich miejsce, od  poniedziałku, 9 marca, zajął oddział kwarantanny, do którego będą trafiać osoby zarażone koronawirusem.

60 procent za tyle lat!

Pielęgniarki i położne dostały informację, że mają iść do domu i czekać „w gotowości”.  Dostaną miesięcznie 60 procent uposażenia. Z kolei z lekarzami zawieszono kontrakty.

Żeby przeczytać więcej, kup gazetę „Regionalną” lub zdobądź dostęp do wszystkich treści płatnych na 7 dni.
Liczba słów ukrytego tekstu: 473

Kup gazetę w kiosku

ten artykuł znajduje
się w numerze
Cena gazety: 3,00 zł brutto
LUB Wyślij sms

Wyślij sms o treści: AP.GRR
na numer: 79068
Cena sms: 11,07 zł brutto
LUB Wykonaj szybki przelew

Szybkie przelewy i płatności
kartą poprzez dotpay.pl
Kwota przelewu: 5 zł brutto


Aby odblokować treść wpisz otrzymany kod:


UWAGA! Otrzymany kod jest ważny przez 7 dni i odblokowuje wszystkie płatne treści.

Wykupując dostęp do treści płatnych zgadasz się na przetwarzanie danych w celu wygenerowania kodu. Administratorem danych jest właściciel portalu regionalna.pl - „REGIONALNA SPÓŁKA CYWILNA” Spółka Cywilna Monika Rabe-Prokopczyk, Anna Rabe z siedzibą przy ul. Broni Pancernej 6, 68-200 Żary.
Operatorem płatności SMS jest CTM Mobiltek, właściciel serwisu Smartpay.pl. Usługa dostępna w sieciach T-mobile, Orange, Plus GSM, Play, Heyah, Sami Swoi. Regulamin usług SMS dostępny na stronie smartpay.pl. Reklamacje można składać pod https://smartpay.pl/complaint.
Napisz komentarz »