Medale i debiuty

Opublikowano 13 marca 2020, autor: Małgorzata Fudali - Hakman

Kapitalne występy zaliczyli żarscy lekkoatleci z Agrosu na Mistrzostwach Polski LZS w Stargardzie Szczecińskim.

W biegu juniorów po złoty medal wystartował Miłosz Bielak. W biegu do lat 18 jego klubowy kolega Kamil Gierula wywalczył brąz, przegrywając z pierwszą dwójką tylko o 3 sekundy. Kolejni reprezentanci Agrosu, Bartosz Kułdosz i Michał Ficygowski, w swoich debiutach na ogólnopolskiej imprezie zajęli odpowiednio 25. i 27 miejsce. W biegu młodzików Emilia Fabiszewska pokazała świetną walkę i zajęła 16. pozycję. Swój debiut w tej konkurencji zaliczył kolejny zawodnik Agrosu, Szymon Femlak. W biegach dzieci Adrianna Wasilewska uplasowała się na 6. miejscu, Bartosz Dziok – na 8., Laura Nowacka – na 12., a Blanka Urszulak – na 18.