REKLAMA

Ludzie, wydarzenia

Pieskie życie i zakaz mówienia

Opublikowano 28 lutego 2020, autor: jb

Brud, niewłaściwe czyszczenie kojców, mokre budy i posłania – to wyniki kontroli w żarskim schronisku, którą przeprowadził Powiatowy Inspektorat Weterynarii.

Małgorzaty Murasicka z Żagania i Anna Przydatek z Żar to wolontariuszki, które poprosiły o kontrolę. I obie już do schroniska przychodzić nie mogą.

Kontrolę przeprowadzono 23.01.

– O kontrolę w Żarach prosiłyśmy Głównego Inspektora Weterynarii w Warszawie w ubiegłym roku. W odpowiedzi dostałyśmy pismo od powiatowego inspektora, że w schronisku jest wszystko dobrze. Tak się zdenerwowałyśmy, że pojechałyśmy do wojewódzkiego inspektora w Zielonej Górze – mówi M. Murasicka. – I  kontrola była. Brali w niej udział przedstawiciele inspektoratu w Żarach i w Zielonej Górze.

Żeby przeczytać więcej, kup gazetę „Regionalną” lub zdobądź dostęp do wszystkich treści płatnych na 7 dni.
Liczba słów ukrytego tekstu: 449

Kup gazetę w kiosku

ten artykuł znajduje
się w numerze
Cena gazety: 3,00 zł brutto
LUB Wyślij sms

Wyślij sms o treści: AP.GRR
na numer: 79068
Cena sms: 11,07 zł brutto
LUB Wykonaj szybki przelew

Szybkie przelewy i płatności
kartą poprzez dotpay.pl
Kwota przelewu: 5 zł brutto


Aby odblokować treść wpisz otrzymany kod:


UWAGA! Otrzymany kod jest ważny przez 7 dni i odblokowuje wszystkie płatne treści.

Wykupując dostęp do treści płatnych zgadasz się na przetwarzanie danych w celu wygenerowania kodu. Administratorem danych jest właściciel portalu regionalna.pl - „REGIONALNA SPÓŁKA CYWILNA” Spółka Cywilna Monika Rabe-Prokopczyk, Anna Rabe z siedzibą przy ul. Broni Pancernej 6, 68-200 Żary.
Operatorem płatności SMS jest CTM Mobiltek, właściciel serwisu Smartpay.pl. Usługa dostępna w sieciach T-mobile, Orange, Plus GSM, Play, Heyah, Sami Swoi. Regulamin usług SMS dostępny na stronie smartpay.pl. Reklamacje można składać pod https://smartpay.pl/complaint.
Napisz komentarz »