REKLAMA

Aktualności, Samorząd

Nie pozwolę atakować rodziny

Opublikowano 28 lutego 2020, autor: mk

Mówi burmistrz Łęknicy, Piotr Kuliniak, na którego samochody i podwórko ktoś rozlał śmierdzącą substancję do odstraszania dzików.

To były dwa śmierdzące ataki na burmistrza. Najpierw w poniedziałek (17.02) celem były prywatne samochody należące do rodziny Kuliniaków, w czwartek (20.02) hukinol do odstraszania dzików ktoś rozlał na podwórku burmistrza. Półlitrowa buteleczka cuchnącego preparatu, którą rozrabia się z wodą, kosztuje 132 zł. Wystarcza na kilkanaście porcji śmierdzącego roztworu.

Żeby przeczytać więcej, kup gazetę „Regionalną” lub zdobądź dostęp do wszystkich treści płatnych na 7 dni.
Liczba słów ukrytego tekstu: 695

Kup gazetę w kiosku

ten artykuł znajduje
się w numerze
Cena gazety: 3,00 zł brutto
LUB Wyślij sms

Wyślij sms o treści: AP.GRR
na numer: 79068
Cena sms: 11,07 zł brutto
LUB Wykonaj szybki przelew

Szybkie przelewy i płatności
kartą poprzez dotpay.pl
Kwota przelewu: 5 zł brutto


Aby odblokować treść wpisz otrzymany kod:


UWAGA! Otrzymany kod jest ważny przez 7 dni i odblokowuje wszystkie płatne treści.

Wykupując dostęp do treści płatnych zgadasz się na przetwarzanie danych w celu wygenerowania kodu. Administratorem danych jest właściciel portalu regionalna.pl - „REGIONALNA SPÓŁKA CYWILNA” Spółka Cywilna Monika Rabe-Prokopczyk, Anna Rabe z siedzibą przy ul. Broni Pancernej 6, 68-200 Żary.
Operatorem płatności SMS jest CTM Mobiltek, właściciel serwisu Smartpay.pl. Usługa dostępna w sieciach T-mobile, Orange, Plus GSM, Play, Heyah, Sami Swoi. Regulamin usług SMS dostępny na stronie smartpay.pl. Reklamacje można składać pod https://smartpay.pl/complaint.
Napisz komentarz »