REKLAMA

Kronika policyjna

STO LAT! a burmistrz ZA KRATKAMI

Opublikowano 28 lutego 2020, autor: Piotr Piotrowski

Burmistrz Szprotawy swoje 45 urodziny świętował w środę, 26 lutego. Imprezy nie było. Gości też nie. Życzenia też nie dotarły, a bo Mirosław G. jest odcięty od internetu. Może dostał chociaż paczkę? A w niej torcik. Na pudełkowej diecie byłaby to miła odmiana.

W sprawie aresztowanego burmistrza Szprotawy, podejrzanego o korupcję, poznańscy prokuratorzy wzywają na przesłuchania kolejnych świadków. W tym tygodniu zeznawał m.in. rzeczoznawca wyceniający działki w szprotawskiej strefie przemysłowej.

Tymczasem Mirosław G. swoje 45. urodziny obchodził w areszcie. Za kratkami burmistrz siedzi już piąty miesiąc. Termin odsiadki sąd na wniosek prokuratury przedłużył mu póki co do 21 marca. Na nic zdały się zażalenia burmistrza na tę decyzję sądu. Prokuratorzy twierdzą, że mają mocne dowody i obawiają się, że Mirosław G. mógłby mataczyć, gdyby na proces czekał na wolności.

Żeby przeczytać więcej, kup gazetę „Regionalną” lub zdobądź dostęp do wszystkich treści płatnych na 7 dni.
Liczba słów ukrytego tekstu: 430

Kup gazetę w kiosku

ten artykuł znajduje
się w numerze
Cena gazety: 3,00 zł brutto
LUB Wyślij sms

Wyślij sms o treści: AP.GRR
na numer: 79068
Cena sms: 11,07 zł brutto
LUB Wykonaj szybki przelew

Szybkie przelewy i płatności
kartą poprzez dotpay.pl
Kwota przelewu: 5 zł brutto


Aby odblokować treść wpisz otrzymany kod:


UWAGA! Otrzymany kod jest ważny przez 7 dni i odblokowuje wszystkie płatne treści.

Wykupując dostęp do treści płatnych zgadasz się na przetwarzanie danych w celu wygenerowania kodu. Administratorem danych jest właściciel portalu regionalna.pl - „REGIONALNA SPÓŁKA CYWILNA” Spółka Cywilna Monika Rabe-Prokopczyk, Anna Rabe z siedzibą przy ul. Broni Pancernej 6, 68-200 Żary.
Operatorem płatności SMS jest CTM Mobiltek, właściciel serwisu Smartpay.pl. Usługa dostępna w sieciach T-mobile, Orange, Plus GSM, Play, Heyah, Sami Swoi. Regulamin usług SMS dostępny na stronie smartpay.pl. Reklamacje można składać pod https://smartpay.pl/complaint.
komentarz »
  1. Magosia 5 marca 2020 07:02 - Odpowiedź

    Sto lat 🙂

Napisz komentarz »