Puchar dla Rewolwerowców

Opublikowano 28 lutego 2020, autor: Piotr Piotrowski

Turniej o Puchar Szprotawskiej Halowej Ligi Piłki Nożnej zdobyli Wyrewolwerowani Rewolwerowcy, którzy w finale rozgrywek pokonali Witków 2:1.

W sobotnich  zawodach (22.02.) drużyny zagrały systemem pucharowym. I tak, w 1/8 finału

Leno Paleno uległ Nieogarniętym Pierdołom 1:2 (D.  Maj – K. Zakrzewski, D. Wisełka) a Beskid Bożnów pokonał w karnych Sprotavię Juniorzy (1:1 w regulaminowym czasie gry (M. Nowak – W. Ziński). W ćwierćfinale Przemków Team oddał mecz walkowerem Wyrewolwerowanym Rewolwerowcom a  Coco Jumbo uległ 0:1 Soplicy Przecław (P. Perdjan). Beskid nie miał szans z Witkowem (0:8, A.Weryszko, G. Więcław 2, D. Zięba, K. Radzimski, M. Jakubowski) a mistrz tegorocznej edycji SzHLPN – Myjnia Eco-Para – pokonał  Nieogarnięte Pierdoły 4:2 (M. Dobrzański, K. Rudak, B. Chodor, M. Falbierski – M. Stehno, N. Zakrzewski). W półfinale Soplica uległa witkowianom 0:2 (A. Weryszko, D. Zięba)

a Wyrewolwerowani Rewolwerowcy sensacyjnie wyeliminowali Myjnię Eco-Para, wygrywając 2:1 (P. Czarnecki, A. Augustyniak – K. Rudak). W spotkaniu o trzecie miejsce  Soplica pokonała Myjnię 1:0 a zwycięskiego gola zdobył R. Szlachetko. W finale Witków uległ Rewolwerowcom 1:2 (A. Weryszko – M. Cymba, M. Krawczyk), do których trafił okazały puchar SzHLPN. Wyróżnienia za osiągnięcia indywidualne otrzymali również sami zawodnicy. I tak nagroda dla najlepszego strzelca powędrowała do Damiana Zięby (Witków) , najlepszego zawodnika – Olafa Żubrowskiego (Coco Jumbo),  najlepszego bramkarza – Krzysztofa Kosatki (Myjnia Eco-Para).