REKLAMA

Aktualności, Samorząd

Na taczkach ich wywieźć!

Opublikowano 21 lutego 2020, autor: Piotr Piotrowski

Krzyczeli w stronę dziewiątki radnych mieszkańcy gminy Żagań, gdy ci kolejny raz nie zgodzili się na budowę żłobka w Bożnowie i kaplicy cmentarnej w Tomaszowie.

„9 radnych szkodzi naszej gminie”, „odwołać przewodniczącą”, „chcemy budowy żłobka w Bożnowie” – takie transparenty przynieśli ze sobą mieszkańcy na sesję Rady Gminy Żagań (12.02.). Na niewiele się to zdało. Dziewiątka radnych (przewodnicząca Elżbieta Kłoniecka, Adam Górniak, Jolanta Czarnogrodzka, Wiesław Grela, Ireneusz Szczupiel, Mariusz Wołoszyn, Agnieszka Dziewiatnik, Piotr Cisowski i Jan Daniszewski) była nieugięta. I po raz kolejny nie zgodziła się na inwestycje, przy których obstaje wójt Leszek Ochrymczuk. Chodzi o budowę żłobka w Bożnowie i kaplicy cmentarnej w Tomaszowie oraz plan zagospodarowania przestrzennego dla Starej Koperni, blokujący budowę fermy indyków we wsi.

Żeby przeczytać więcej, kup gazetę „Regionalną” lub zdobądź dostęp do wszystkich treści płatnych na 7 dni.
Liczba słów ukrytego tekstu: 395

Kup gazetę w kiosku

ten artykuł znajduje
się w numerze
Cena gazety: 3,00 zł brutto
LUB Wyślij sms

Wyślij sms o treści: AP.GRR
na numer: 79068
Cena sms: 11,07 zł brutto
LUB Wykonaj szybki przelew

Szybkie przelewy i płatności
kartą poprzez dotpay.pl
Kwota przelewu: 5 zł brutto


Aby odblokować treść wpisz otrzymany kod:


UWAGA! Otrzymany kod jest ważny przez 7 dni i odblokowuje wszystkie płatne treści.

Wykupując dostęp do treści płatnych zgadasz się na przetwarzanie danych w celu wygenerowania kodu. Administratorem danych jest właściciel portalu regionalna.pl - „REGIONALNA SPÓŁKA CYWILNA” Spółka Cywilna Monika Rabe-Prokopczyk, Anna Rabe z siedzibą przy ul. Broni Pancernej 6, 68-200 Żary.
Operatorem płatności SMS jest CTM Mobiltek, właściciel serwisu Smartpay.pl. Usługa dostępna w sieciach T-mobile, Orange, Plus GSM, Play, Heyah, Sami Swoi. Regulamin usług SMS dostępny na stronie smartpay.pl. Reklamacje można składać pod https://smartpay.pl/complaint.

 

 

Napisz komentarz »