REKLAMA

Praca

W markecie zarobisz więcej niż w szkole i w urzędzie

Opublikowano 14 lutego 2020, autor: jb

Dzisiaj o wyższe wynagrodzenie łatwiej w dużym markecie niż w urzędzie. Więcej zarobisz w Lidlu czy Biedronce niż w żarskiej podstawówce czy w urzędzie.

Jeżeli szukamy pracy, która daje wynagrodzenie od 3 tys. zł brutto, najlepiej złożyć podanie do któregoś z marketów. W Biedronce od stycznia zarobić można od 3 tys. 50 zł. Lidl kusi kolejnymi podwyżkami od marca, gdy minimalne wynagrodzenie wzrośnie do 3 tys. 400 zł. Wśród ofert pracy do mniejszych sklepów sieci Dino, oferowana jest najniższa krajowa i premia.

Pensje w urzędach nie rosną tak szybko. Sporo urzędników dostało podwyżkę, bo podniesiono minimalne wynagrodzenie, a oni pensję zasadniczą mieli poniżej 2 tys. 600 zł.

Podwyżka najniższej krajowej w styczniu wymusiła podwyżki pracownikom urzędów.

Żeby przeczytać więcej, kup gazetę „Regionalną” lub zdobądź dostęp do wszystkich treści płatnych na 7 dni.
Liczba słów ukrytego tekstu: 799

Kup gazetę w kiosku

ten artykuł znajduje
się w numerze
Cena gazety: 3,00 zł brutto
LUB Wyślij sms

Wyślij sms o treści: AP.GRR
na numer: 79068
Cena sms: 11,07 zł brutto
LUB Wykonaj szybki przelew

Szybkie przelewy i płatności
kartą poprzez dotpay.pl
Kwota przelewu: 5 zł brutto


Aby odblokować treść wpisz otrzymany kod:


UWAGA! Otrzymany kod jest ważny przez 7 dni i odblokowuje wszystkie płatne treści.

Wykupując dostęp do treści płatnych zgadasz się na przetwarzanie danych w celu wygenerowania kodu. Administratorem danych jest właściciel portalu regionalna.pl - „REGIONALNA SPÓŁKA CYWILNA” Spółka Cywilna Monika Rabe-Prokopczyk, Anna Rabe z siedzibą przy ul. Broni Pancernej 6, 68-200 Żary.
Operatorem płatności SMS jest CTM Mobiltek, właściciel serwisu Smartpay.pl. Usługa dostępna w sieciach T-mobile, Orange, Plus GSM, Play, Heyah, Sami Swoi. Regulamin usług SMS dostępny na stronie smartpay.pl. Reklamacje można składać pod https://smartpay.pl/complaint.
Napisz komentarz »