REKLAMA

Aktualności, Ludzie, wydarzenia

Odszedł na zawsze

Opublikowano 14 lutego 2020, autor: bj

Zmarł nagle, we śnie. Jacek Jakubiak, dyrektor Muzeum Pogranicza Śląsko-Łużyckiego miał 59 lat. Najbliżsi mówią, że był bardzo skromnym człowiekiem. I nigdy nie odmówił, gdy ktokolwiek potrzebował pomocy.

Zmarł w sobotę, 8.02. Nic nie zapowiadało tragedii. Dzień wcześniej, 7.02. J. Jakubiak wziął udział w noworocznym spotkaniu członków Stowarzyszenia 42. Pułku Zmechanizowanego i 11 Brygady Zmechanizowanej. Jako emerytowany wojskowy w stopniu majora był jego członkiem.

Żeby przeczytać więcej, kup gazetę „Regionalną” lub zdobądź dostęp do wszystkich treści płatnych na 7 dni.
Liczba słów ukrytego tekstu: 696

Kup gazetę w kiosku

ten artykuł znajduje
się w numerze
Cena gazety: 3,00 zł brutto
LUB Wyślij sms

Wyślij sms o treści: AP.GRR
na numer: 79068
Cena sms: 11,07 zł brutto
LUB Wykonaj szybki przelew

Szybkie przelewy i płatności
kartą poprzez dotpay.pl
Kwota przelewu: 5 zł brutto


Aby odblokować treść wpisz otrzymany kod:


UWAGA! Otrzymany kod jest ważny przez 7 dni i odblokowuje wszystkie płatne treści.

Wykupując dostęp do treści płatnych zgadasz się na przetwarzanie danych w celu wygenerowania kodu. Administratorem danych jest właściciel portalu regionalna.pl - „REGIONALNA SPÓŁKA CYWILNA” Spółka Cywilna Monika Rabe-Prokopczyk, Anna Rabe z siedzibą przy ul. Broni Pancernej 6, 68-200 Żary.
Operatorem płatności SMS jest CTM Mobiltek, właściciel serwisu Smartpay.pl. Usługa dostępna w sieciach T-mobile, Orange, Plus GSM, Play, Heyah, Sami Swoi. Regulamin usług SMS dostępny na stronie smartpay.pl. Reklamacje można składać pod https://smartpay.pl/complaint.
Napisz komentarz »