REKLAMA

Gospodarka

Rośnie nowe centrum

Opublikowano 14 lutego 2020, autor: bj

Praca trwa bez opóźnień. W rejonie ulic Strzelców, Moniuszki i Lotników w Żarach, rośnie nowe centrum handlowe. W sierpniu ruszy „A10Park”.

Dwa budynki wyrosły już tuż obok ronda 100-lecia Odzyskania Niepodległości, u z biegu ul. Moniuszki, Lotników i Strzelców w Żarach. Oba są już zadaszone, fragmentami z wstawionymi ramami witryn sklepowych i szyb. Razem tworzyć mają centrum, w którym będzie 10 sklepów.

Wiadomo, że asortyment ma być urozmaicony. Maja to być sklepy popularnych i niedrogich marek z branży elektroniki, artykułów dziecięcych, odzieżowej i sklep zoologiczny. Do tego punkt gastronomiczny i bankomat.

     Duży parking i ładowarka

Całość będzie otoczona dużym parkingiem. Przy centrum znajdzie się pierwsze w Żarach miejsce do ładowania aut elektrycznych. Inwestor zdecydował się na współpracę z siecią GreenWay. Dla kierowców będą dostępne 4 ładowarki.

Inwestorem jest zielonogórska firma Aristoinvest. Całość ma nosić nazwę „A10Park”. Od strony ul. Strzelców pojawi się chodnik, zatoka postojowa. Drzewa, które znajdują się na działce, mają zostać wycięte. Dojazd do centrum będzie zarówno od strony ul. Strzelców, jak i Moniuszki.

Całość ma być oddana do użytku w sierpniu 2020 r. 

Napisz komentarz »