REKLAMA

Aktualności, Ludzie, wydarzenia

Śmierć na prostej

Opublikowano 14 lutego 2020, autor: mk

Kamil i Patrycja mieli już listę gości weselnych. Rozłączyła ich tragiczna śmierć. – Kamil będzie żył dalej. W naszym synu, Szymku – mówi zrozpaczona narzeczona.

Kamil Niedzielski (24 l.) zginął w tragicznych wypadku samochodowym pod Strzeszowicami w poniedziałek (10.02) o 7.00 rano.

– To był ułamek sekundy – opowiadali naoczni świadkowie – Jechał normalnie. A nagle skręcił i uderzył w drzewo. Auto się odbiło i koziołkowało.

Kamil wracał z pracy w Bukowinie (gm. Trzebiel). Do domu miał jeszcze tylko kilka kilometrów. Z narzeczoną Patrycją i ich 4 letnim synkiem Szymkiem, mieszkał w Tyliczkach (gm. Lipinki Łużyckie).

Żeby przeczytać więcej, kup gazetę „Regionalną” lub zdobądź dostęp do wszystkich treści płatnych na 7 dni.
Liczba słów ukrytego tekstu: 536

Kup gazetę w kiosku

ten artykuł znajduje
się w numerze
Cena gazety: 3,00 zł brutto
LUB Wyślij sms

Wyślij sms o treści: AP.GRR
na numer: 79068
Cena sms: 11,07 zł brutto
LUB Wykonaj szybki przelew

Szybkie przelewy i płatności
kartą poprzez dotpay.pl
Kwota przelewu: 5 zł brutto


Aby odblokować treść wpisz otrzymany kod:


UWAGA! Otrzymany kod jest ważny przez 7 dni i odblokowuje wszystkie płatne treści.

Wykupując dostęp do treści płatnych zgadasz się na przetwarzanie danych w celu wygenerowania kodu. Administratorem danych jest właściciel portalu regionalna.pl - „REGIONALNA SPÓŁKA CYWILNA” Spółka Cywilna Monika Rabe-Prokopczyk, Anna Rabe z siedzibą przy ul. Broni Pancernej 6, 68-200 Żary.
Operatorem płatności SMS jest CTM Mobiltek, właściciel serwisu Smartpay.pl. Usługa dostępna w sieciach T-mobile, Orange, Plus GSM, Play, Heyah, Sami Swoi. Regulamin usług SMS dostępny na stronie smartpay.pl. Reklamacje można składać pod https://smartpay.pl/complaint.
Napisz komentarz »