REKLAMA

Aktualności, Samorząd

Judasze, na Dworcową!

Opublikowano 14 lutego 2020, autor: Piotr Piotrowski

Wielką awanturą zakończyła się sesja Rady Gminy wiejskiej Żagań. Większość radnych po raz kolejny nie zgodziła się na budowę żłobka w Bożnowie. Wójt wyzwał ich od „judaszy” a przewodniczącej rady zarzucił łamanie prawa.

Choć dziewięcioro radnych (Elżbieta Kłoniecka, Adam Górniak, Jolanta Czarnogrodzka, Wiesław Grela, Ireneusz Szczupiel, Mariusz Wołoszyn, Agnieszka Dziewiatnik, Piotr Cisowski i Jan Daniszewski) już w grudniu ub. r. wykreśliło z tegorocznego budżetu budowę żłobka w Bożnowie, plan zagospodarowania przestrzennego  dla 18 działek w Starej Koperni (blokujący budowę fermy indyków we wsi – red.) oraz budowę kaplicy w Tomaszowie, wójt gminy Leszek Ochrymczuk nie złożył broni.

Żeby przeczytać więcej, kup gazetę „Regionalną” lub zdobądź dostęp do wszystkich treści płatnych na 7 dni.
Liczba słów ukrytego tekstu: 578

Kup gazetę w kiosku

ten artykuł znajduje
się w numerze
Cena gazety: 3,00 zł brutto
LUB Wyślij sms

Wyślij sms o treści: AP.GRR
na numer: 79068
Cena sms: 11,07 zł brutto
LUB Wykonaj szybki przelew

Szybkie przelewy i płatności
kartą poprzez dotpay.pl
Kwota przelewu: 5 zł brutto


Aby odblokować treść wpisz otrzymany kod:


UWAGA! Otrzymany kod jest ważny przez 7 dni i odblokowuje wszystkie płatne treści.

Wykupując dostęp do treści płatnych zgadasz się na przetwarzanie danych w celu wygenerowania kodu. Administratorem danych jest właściciel portalu regionalna.pl - „REGIONALNA SPÓŁKA CYWILNA” Spółka Cywilna Monika Rabe-Prokopczyk, Anna Rabe z siedzibą przy ul. Broni Pancernej 6, 68-200 Żary.
Operatorem płatności SMS jest CTM Mobiltek, właściciel serwisu Smartpay.pl. Usługa dostępna w sieciach T-mobile, Orange, Plus GSM, Play, Heyah, Sami Swoi. Regulamin usług SMS dostępny na stronie smartpay.pl. Reklamacje można składać pod https://smartpay.pl/complaint.
Napisz komentarz »