REKLAMA

Sport

Tuplice wygrały halówkę

Opublikowano 14 lutego 2020, autor: tr.

Drużyna Hart Szkło Tuplice zajęła pierwsze miejsce w lubskiej lidze halowej piłki nożnej.

Ostatnie mecze rozegrano w czwartek 6 lutego. Zdecydowanym faworytem do pierwszego miejsca była ekipa pod tuplickim szyldem, która w ostatnim pojedynku „pozamiatała” przeciwników z drużyny „Orłów” 13:4.

Obraz gry był taki jak wynik. Szybkie wymiany piłek pod bramką Orłów sprawiały, że momentami rywale stali bezradnie, nie do końca wiedząc, gdzie jest piłka, która aż 13 razy lądowała w bramce.

– Jesteśmy zadowoleni z wyniku taki był nasz cel ? skomentował bramkarz zwycięzców Krzysztof Matrunionek.

Najwięcej emocji, dostarczył kibicom i zawodnikom, mecz o drugie miejsce pomiędzy Robotami Ziemnymi Duczmal i Bobrem Bobrowice. Obie drużyny składają się z zawodników na co dzień regularnie trenujących i grających w lokalnych ligach piłkarskich.

Obie drużyny bardzo szanowały piłkę. Bóbr postawił na atak pozycyjny, a Roboty na kontry. Z tej rywalizacji zwycięsko wyszli zawodnicy z Lubska wygrywając 2:1, w czym pomógł obrońca z Bobrowic, od którego nogi odbił się jeden ze strzałów i skutecznie zmylił bramkarza, dając ostatecznie zwycięstwo Robotom Ziemnym i przy równym stosunku punktów ? po 25, mniejszą o jedną, ilością straconych bramek, ostatecznie drugie miejsce w całych rozgrywkach.

Tabela ligi: 1. Hart Szkło Tuplice, 2. Roboty Ziemne Duczmal, 3. Bóbr Bobrowice, 4. Forum, 5. United, 6. THC Zieloni, 7. Hooligans, 8. Małolaty, 9. Łajzy, 10. Max Electro, 11. Orły, 12. Do 3X.

Uroczyste zakończenie ligi zaplanowano w marcu.

Napisz komentarz »