REKLAMA

Aktualności, Samorząd

Kulkognoje i dyrektorka

Opublikowano 14 lutego 2020, autor: tr

Tak o radnych i burmistrzu Lubska mówi pani dyrektor Lubskiego Domu Kultury i radna powiatu żarskiego. – Ktoś ten gnój w Lubsku zostawił i teraz trzeba posprzątać. – komentuje burmistrz Janusz Dudojć.

Nowy gatunek radnego i przydomek dla samego burmistrza wymyśliła pani dyrektor Lubskiego Domu Kultury i radna powiatu żarskiego.

Sprawa ma swój początek w artykule GR „Wyrzucą dyrektora na bruk”, który opisuje konflikt na linii byłego dyrektora Lubskiego Domu Kultury Lecha Krychowskiego i obecnej dyrektor Marii Łaskarzewskiej. Artykuł nie wszystkim się spodobał. Pojawiły się komentarze: „Szanowna Rado Miasta, Panie Burmistrzu Janusz Dudojć, co państwo na to? …. i dalej sprzeciw wobec „oczerniania Marii Łaskarzewskiej” – z hasztagiem #MuremZaMarysia.

Żeby przeczytać więcej, kup gazetę „Regionalną” lub zdobądź dostęp do wszystkich treści płatnych na 7 dni.
Liczba słów ukrytego tekstu: 301

Kup gazetę w kiosku

ten artykuł znajduje
się w numerze
Cena gazety: 3,00 zł brutto
LUB Wyślij sms

Wyślij sms o treści: AP.GRR
na numer: 79068
Cena sms: 11,07 zł brutto
LUB Wykonaj szybki przelew

Szybkie przelewy i płatności
kartą poprzez dotpay.pl
Kwota przelewu: 5 zł brutto


Aby odblokować treść wpisz otrzymany kod:


UWAGA! Otrzymany kod jest ważny przez 7 dni i odblokowuje wszystkie płatne treści.

Wykupując dostęp do treści płatnych zgadasz się na przetwarzanie danych w celu wygenerowania kodu. Administratorem danych jest właściciel portalu regionalna.pl - „REGIONALNA SPÓŁKA CYWILNA” Spółka Cywilna Monika Rabe-Prokopczyk, Anna Rabe z siedzibą przy ul. Broni Pancernej 6, 68-200 Żary.
Operatorem płatności SMS jest CTM Mobiltek, właściciel serwisu Smartpay.pl. Usługa dostępna w sieciach T-mobile, Orange, Plus GSM, Play, Heyah, Sami Swoi. Regulamin usług SMS dostępny na stronie smartpay.pl. Reklamacje można składać pod https://smartpay.pl/complaint.
Napisz komentarz »