REKLAMA

Ludzie, wydarzenia

Bitwa o łydkę grubasa

Opublikowano 07 lutego 2020, autor: Michalina Kozarowicz

Show biznes i polityka często idą w parze. Ten niesławny duet zawitał do Lubska. I niczym gejzer eksplodował podczas sesji Rady Miasta.

Kolejną już skargą na dyrektorkę LDK radni zajmowali się na sesji 30 stycznia. Tym razem Maria Łaskarzewska podpadła, organizując  koncert zespołu „Łydka Grubasa”. I choć podczas koncertu zabawa była przednia, a cała sala śpiewała z kapelą jej największe szlagiery, to radni skargę uznali za zasadną.

A gdyby ktoś stratował?

W grudniowym koncercie „Łydki Grubasa” w LDK uczestniczyło kilkoro dzieci. Jeden z rodziców, który nie był na koncercie, uznał, że jego dziecko zostało narażone na obcowanie ze sztuką niskich lotów.

– Skarga wpłynęła 18 grudnia. Po jej rozpatrzeniu ustaliliśmy, że w koncercie uczestniczyło pięcioro małoletnich – poinformował na sesji Bartosz Łapa, przewodniczący komisji skarg i wniosków. – Ustaliliśmy również, że teksty piosenek są wulgarne i nieodpowiednie, szczególnie dla dzieci w wieku przedszkolnym ? poinformował radnych.

Żeby przeczytać więcej, kup gazetę „Regionalną” lub zdobądź dostęp do wszystkich treści płatnych na 7 dni.
Liczba słów ukrytego tekstu: 847

Kup gazetę w kiosku

ten artykuł znajduje
się w numerze
Cena gazety: 3,00 zł brutto
LUB Wyślij sms

Wyślij sms o treści: AP.GRR
na numer: 79068
Cena sms: 11,07 zł brutto
LUB Wykonaj szybki przelew

Szybkie przelewy i płatności
kartą poprzez dotpay.pl
Kwota przelewu: 5 zł brutto


Aby odblokować treść wpisz otrzymany kod:


UWAGA! Otrzymany kod jest ważny przez 7 dni i odblokowuje wszystkie płatne treści.

Wykupując dostęp do treści płatnych zgadasz się na przetwarzanie danych w celu wygenerowania kodu. Administratorem danych jest właściciel portalu regionalna.pl - „REGIONALNA SPÓŁKA CYWILNA” Spółka Cywilna Monika Rabe-Prokopczyk, Anna Rabe z siedzibą przy ul. Broni Pancernej 6, 68-200 Żary.
Operatorem płatności SMS jest CTM Mobiltek, właściciel serwisu Smartpay.pl. Usługa dostępna w sieciach T-mobile, Orange, Plus GSM, Play, Heyah, Sami Swoi. Regulamin usług SMS dostępny na stronie smartpay.pl. Reklamacje można składać pod https://smartpay.pl/complaint.
Napisz komentarz »